Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Прибрано положение на страничните огледалата


yanko78

Recommended Posts

Прави ми впечатление, че шофьорското огледало седи по малко прибрано от другото. Гледах един супърб и на него ми направи впечатление, че шофьорското е малко по открехнато. Друго... Седят ми доста неприбрани като цяло. Дали има начин да се настроят още малко да се приберат?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Здравейте колеги!

Някой пробвал ли е да прибере огледалата без да паркира? Например за да мине през тесен процеп. Има ли изобщо такава възможност при О3?

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Копчето за настройка на огледалата в едно от положенията се прибират ръчно, другото е за подгряване и останалите са си ляво, дясно и нула.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но да знаете, че за да приберете огледалата колата трябва да е спряла. В движение не може да се приберат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Много точни отговори, благодаря!

Аз се чудех за какво служи горното ляво положение на джойстика на огледалата, с ваша помощ вече знам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но да знаете, че за да приберете огледалата колата трябва да е спряла. В движение не може да се прибер

Напротив. Прибират се в дижение без проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи от скоростта.

А за оставането в наклонено положение след задна-изправя се като вдигнеш 15км на предна:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.