Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Октавия 2 поглед отдолу


niko911

Recommended Posts

Моля за отговор за  какво е радиатора под пасажерското място отдолу под колата на октавия 2  1,9 тди-пд   105к.с.  2005 г

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси , но все пак . Какъв му е принципа  охлажда  по каква причина. Интересно ми е 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси , но все пак . Какъв му е принципа  охлажда  по каква причина. Интересно ми е 

Притежавам  октавията от 5 дни от който 2 е в сервиз за обслужване

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

попринцип обратната нафта излиза гореща от двигателя и преди да се върне в резервоара трябва да се охлади. Предполагам, че е за това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно за това е - охлажда връщащата се нафта към резервоара от двигателя

 

Доколко ефективно я охлажда е друг въпрос - след едно 300-километрово пътуване миналото лято резервоарът ми не можеше да се пипне с пръст, беше супер горещ.

Редактирано от evin
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.