Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Закопчалки за кори-Superb1


Recommended Posts

   Здравейте!

Колеги, някой знае ли от къде мога да си поръчам закопчалки за кори на вратите. Сваляха ми предна дясна кора заради скъсано жило на механизма за стъклото и сега гледам, че кората не може да се щракне хубаво към вратата. Явно закопчалката се е счупила. Ако някой прикачи снимка на самата щипка ще съм му благодарен, защото не знам и как изглежда, пък не ми се сваля кората преди да съм намерил закопчалки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

За предните врати на Супърб от тази година защо си мисля, че има само една щипка, която е долу в задната част на вратата, до колонката, всичко останало е на нахлузване и на винтове. Номера на тази щипка е 3B0868243. До нея има и щифт (expanding nut) N 10516801, в който влиза винт N 90651302.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за отговорите-намерих си от Passat 5-същите са. Позиция 12 от втората картинка. Но не е само една -4 или 5 са.Просто е дадена една от позициите.

Редактирано от bushido
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.