Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

лети джанти 15'' за форман??


rosso666

Recommended Posts

Здравейте колеги.засилил съм се да слагам лети джанти на формана но имам дилема.... някой дали е пробвал да сложи 15ки на фаворит или форман. знам че трябва между болтовото разтояние трябва да е 98мм.но се чудя дали да сложа 14ки или да пробвам с 15''

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иди ги премери пак , защото ако колата ти е '93 год. трябва да е с 4Х100 ;)

Инак имам 14" и си ги карах няколко години на Формана с гуми 185/65/14 ... някъде в продава се мота обявата .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Търсиш при "италианеца" лети джанти за Типо примерно, но лично за мен 15" ще са в повече. Виж, 14" иди-дойди. Нали не забравяш, че после трябва и да ги "облечеш" тия джанти с подходящите гуми, пък те вече са на друга цена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.