Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Купувам оригинален 1 или 2 ключа за Octavia 1


fuse

Recommended Posts

Купувам оригинални 1 или 2 ключа за Octavia 1, 2001г, на честота 434 MHz с работещо дистанционно.

 

mod. edit:

Ъп на обява преди изтичане на 5 дни от последния такъв или от пускането на предишния пост не се толерира. При повторно нарушение води до заключване на темата.

Темата се повдига единствено и само чрез натискане на бутона "bump this topic".

 

http://skodaclub.bg/forum/index.php?/topic/45162-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%B8-%D0%B4%D0%B0-%D0%BF%D1%83%D1%81%D0%BD%D0%B5%D1%82%D0%B5-%D1%82%D0%B5%D0%BC%D0%B0-%D0%BC%D0%BE%D0%BB%D1%8F-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%87%D0%B5%D1%82%D0%B5%D1%82%D0%B5/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Купувам оригинални 1 или 2 ключа за Octavia 1, 2001г, на честота 434 MHz с работещо дистанционно.

 

mod. edit:

Ъп на обява преди изтичане на 5 дни от последния такъв или от пускането на предишния пост не се толерира. При повторно нарушение води до заключване на темата.

Темата се повдига единствено и само чрез натискане на бутона "bump this topic".

 

http://skodaclub.bg/forum/index.php?/topic/45162-%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%B8-%D0%B4%D0%B0-%D0%BF%D1%83%D1%81%D0%BD%D0%B5%D1%82%D0%B5-%D1%82%D0%B5%D0%BC%D0%B0-%D0%BC%D0%BE%D0%BB%D1%8F-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%87%D0%B5%D1%82%D0%B5%D1%82%D0%B5/

Колега ,имам такова дистанционно на 434 мегахерца със сгъваем ключ последната буква от номера е H(мисля беше) , утре ще го взема, в колега от форума е.

Ако още се интересуваш пиши на лично или на GSM .

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ,имам такова дистанционно на 434 мегахерца със сгъваем ключ последната буква от номера е H(мисля беше) , утре ще го взема, в колега от форума е.

Ако още се интересуваш пиши на лично или на GSM .

Поздрави

Ако колегата не се интересува, аз имам интерес.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ,имам такова дистанционно на 434 мегахерца със сгъваем ключ последната буква от номера е H(мисля беше) , утре ще го взема, в колега от форума е.

Ако още се интересуваш пиши на лично или на GSM .

Поздрави

Номера на дистанционното е HLO 1JO 959 753 H с две копчета

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Оф, и аз не исках сгъваем ключ, защото имам 2 ключа и те са по-компактни и по-леки от сгъваемия, но се принудих да си купя, защото липсата на дистанционно ме дразнеше много. За сгъваемите има резервни части, примерно само дистанционното, за по-старите няма. Пък на мен ми трябваше само дистанционното...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
  • Izolini locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.