Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Покупка на Октавия 2


miroslav_r

Recommended Posts

Здравейте колеги.

Нов съм в форума и затова се обръщам към вас,ако може да ми дадете полезни съвети като по вещи от мен.

Харесал съм една кола и бих искал да споделите дали виждате нещо нередно на пръв поглед,понеже утре продавача ще я докара да я огледаме и евентуално да стиснем ръцете.Съгласен е да я закараме в официалния сервиз и да я проверят изцяло.

Та ето я и въпросната кола:

http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11435836502480608&slink=ade6y3

 

Спрял съм се на комби,понеже скоро ще ставам татко и ще ми трябва по голяма семейна кола.

 

Ще съм ви много благодарен ако изкажете мнението си относно този автомобил.

 

Благодаря на всички отзовали се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

vRs пакет не знам да има, а и тази няма нищо общо с vRS версията като визия! Лайсни за прагове с това лого се продават за 100тина лв...

Редактирано от b3lq7a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега,

за мен не са важно врс пакети или тем подобни.Търся си добре запазен,здрав и надежден автомобил,все пак две бебета ще возя в него когато се наложи.

 

Поздрави.

Редактирано от miroslav_r
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега,

за мен не са важно врс пакети или тем подобни.Търся си добре запазен,здрав и надежден автомобил,все пак две бебета ще возя в него когато се наложи.

 

Поздрави.

По снимка няма как да се разберат тези неща! Виж във Варна има един запознат със Шкодите колега bega4kata, негов е сервиз Gunter. Ще го намериш в раздела - Бял списък! Обади му се и му я закарай за оглед и мнение, питай за обслужване и тн като предстоящи разходи! Успех!

Редактирано от b3lq7a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По снимка няма как да се разберат тези неща! Виж във Варна има един запознат със Шкодите колега bega4kata, има сервиз Gunter. Ще го намериш в раздела - Бял списък! Обади му се и му я закарай за оглед и мнение, питай за обслужване и тн като предстоящи разходи! Успех!

Благодаря колега.Продавача ще идва утре към Бургас,и ако ми допадне колата мисля да я закарам в официалния сервиз и там да я гледат.

А на теб как ти се струва от това което виждаш в обявата?

Продавача каза че си я подържа педантично.

Благодаря ти за полезните съвети.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се доверявай на мненията в ЕТ! Закарай я при bega4kata дори и за 2ро мнение, няма да сбъркаш има си тънки неща, трябва ти сериозен човек за оглед!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще послушам съвета ти.Благодаря

Евентуално ако имаш инфо някоя хубава кола да се продава,драсни на лично.

Предпочитам да е 1.9 TDI.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.9 е добър избор, може би най-разумния, но без ДСГ! Скъпо и е обслужването и доста често след 200х дават проблеми за доста пари, за това бих гледал с ръчни скорости. Иначе 1.9 ръчка с чип е много приятен, динамичен и икономичен мотор!

Редактирано от b3lq7a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно,

ще се търси ръчка.И на мен много не ми се иска да е автоматик но няма нищо хубаво на пазара,или пък търсят луди пари.

Тази кола ми хареса на първо четене и затова попитах за нея.

Гледам и във форума нищо не се продава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво, не шашкай човека с приказки за проблеми и скъпо обслужване на DSG. Първо, цените за обслужване и смяна на консумативи са по-малко от 1/2 по-ниски - няма и 1100 лева, при това с включен труд, а не като беше - близо 2400 лева за същото; Второ, 300+ лева, на 60000 км., за смяна на масло, филтър, пробка и уплътнение, плюс труд, също не мисля, че е много.

Вярно, че всеки гледа "от неговата камбанария", ама чак пък толкова да е скъпо...

 

П.С. Написаното се отнася за 6 DSG.

Редактирано от Боре
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2ма приятели тази година с дсг нова покупка, правили си ги при някакво гуру от VW форума и на 2мата сметките им минаха 2000лв... и колите не са ОК все още! Това което съм чул оттях, е че на 200х км е много скъпо. Става дума за 02 2005та и а4 2006та все 2,0тди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 200х км се сменят доста неща - охладител, платка(или се настройва за някакви хлабини или се сменя) и нещо още им се прави, в ЕТ излиза към 3х лв този ремонт(обслужване) и затова отидоха на по-евтино!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за кои подред 200к км става въпрос ? :)

за първите такова обслужване е безумно, тук по-скоро става дума за някакъв сериозен ремонт на N x 200k

 

/дори мултритроника на Ауди не се чупи толкова бързо/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.