Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Национална есенна среща: м. Узана - 02-04.10.2015 г.


Recommended Posts

  • Отговори 98
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • diana_kraice

    11

  • Mishelle

    9

  • mRt

    7

  • PRR

    5

Най-много писали в темата

София - Узана- София ми даде разход 4.9. Височък, ама това е заради този баир Старопланински....

 

това с 3ма човека и скорост по магистралата 120, извън нея 110 - предимно на темпомат.

 

Октавия 2 ФЛ - 1.9ТДИ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много жалко Боре, ако знаеш само, каква ракия съм приготвил...чак мен ме хваща яд, че няма да я пробваш :(

...имаш още малко време да размислиш :D

 

Поздрави!

Е къде беше тая ракия? Ние цяла вечер бехме у Х-фактор и после минахме на олио.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се размазах от кеф. Благодаря на всички които поомогнаха това събитие да се случи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз си прекарах страхотно! Невероятна природа и много приятелски настроени хора от цяла България! Благодаря ви, че направихте тези 3 дни незабравими! За пореден път се убеждавам колко готини хора имаме в клуба!  :banger_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също искам да благодаря на всички за организирането и осъществяването на страхотния купон. Ще перефразирам Пепи: Размазах се с кеф!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих да благодаря и на всички уважили събитието! Вие бяхте тези, които направихте това събитие толкова весело. Благодаря ви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, ако някоѝ не толкова мързелив /като вас двамата/, публикува поне една снимка, ще му благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също искам да благодаря на всички за прекрасния уикенд! Страхотно настроение, прекрасна организация, силен купон, липса на главоболие днес, абе всичко беше на ниво :D

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз Благодаря на организаторите за чудесното събитие, веселата и приятелска атмосфера и отличния купон. :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да благодаря на всички които направиха събирането наистина много приятно и незабравимо. Съжалявам само, че не се класирах и за двете нощувки, но следващия път ще се поправя.

БРАВО и на организаторите които са се мъчили с организацията.

Боре аз имам няколко снимки ще ги кача довечера - отказах се да снимам фотографите бяха доста и с по добра техника от моята.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубава среща се получи. Мястото е много красиво, компанията весела и приятна. Организаторите се бяха погрижили за програмата в съботния ден - пикник с барбекю, бира и развлекателни игри, на които възрастните като че ли се забавляваха повече и от децата ;). В хотела имаше още забавления на джага и билярд за порасналите деца и детски кът с игри за най-малките. Вечерта изкарахме в ресторанта на хотела, където пиенето и яденето не можаха да свършат до ранните часове в неделя(мисля че персонала ни засрами - бре тия пият повече от нас!). Имахме DJ и заря в полунощ! Мисля, че всички се забавлявахме много, танци и хора се играха през цялата вечер. Благодаря на организаторите от Шкода Клуб България и на уважилите събитието колеги от цяла България за прекрасната есенна среща! Надявам се догодина да повторим отново в Узана! 

 

пс. Направили сме доста снимки и една импровизирана фотосесия, с които ще "подразним" отсъстващите!

 

Поздрави и до нови срещи! 

Редактирано от b3lq7a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, ако някоѝ не толкова мързелив /като вас двамата/, публикува поне една снимка, ще му благодаря!

Боре, моите снимки не са за широка публика :) Ще ти ги покажа in private mode.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитирам: "Размазах се с кеф!" и се включвам към посланието!

Благодаря на организаторите и на всички присъстващи за супер изкарването, което си спретнахме!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В същото време в Сф спретнахме мини редовна среща на НИМ.

Можеше да пуснем една конферентна връзка, ама вие към 14,00 сигурно още сте били на кафе !?  :coffee:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехаа, явно сте си изкарали чудничко в Узаната! Много ми се искаше в неделя на връщане от закриването на ретро сезона в Загората да преваля Шипка и да ви навестя поне за няколко часа, ама пусто още от заранта бързахме да се приберем в Сф,  за да уважим златната сватба на тъста и тъщата... Е, поне отсрамихме марката на ретро парада - Шкодко, Хашек, Пламен /PVV/ и моя милост.

Редактирано от Krankenstein
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На първо място искам да благодаря на всички, които успяха да дойдат и направиха уикенда незабравим. Виждайки радостта и забавлението във всички ви, смятам, че следващата среща ще бъде не по-малко посетена. Двете вечери в ресторанта са ясни - официални и "леко" компрометиращи снимки показват достатъчно. Това, което ме зарадва много бяха игрите на поляната в събота следобед, последвани от барбекю и раздумки на открито до залез слънце. Децата толкова много се забавляваха с въжето за теглене/скачане и чувалите за надскачане, че след тях повлякоха крак и възрастните. Смях и положителни емоции имаше предостатъчно.

 

На второ, но не по-значимост, място искам да благодаря на Марто (mRt), който пое почти цялата тежест на организацията сам - от избора на хотел, настаняване, водене на игри и разбира се - кратката, но много готина реч, която дръпна с микрофона на диджея. Благодаря на Пепи (PRR) и Пепи (Pepino) за вкусната мръвка, която приготвиха на скарата. Благодаря на Иво (b3lq7a) и Пепи (Skoda105RS) за фотосесията, която спретнаха. Всеки може да легне на асфалта с риск леко да се изцапа, хващайки някой интересен кадър. Но не всеки би легнал в трънаците като Иво или да обикаля по чукарите като Пепи, за да ни заснеме от по-интересна гледна точка.

 

Другото, което много ме зарадва, беше това, че на поканата се отзоваха хора от различни краища на България. Имахме гости от Нова Загора, Добрич, Велико Търново, Враца, Казанлък, Варна, Бургас, Ямбол и Габрово (май не пропускам град). Благодаря на всички ви за отделеното време и приятните емоции. И до нови срещи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Достa добре сте си изкaрaли,съдейки по снимките.Съжалявaм, че не успях дa присъствaм,за да отсрaмя зaрaлии...Догодинa живот и здрaве се надявам да присъствaм :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другото, което много ме зарадва, беше това, че на поканата се отзоваха хора от различни краища на България. Имахме гости от Нова Загора, Добрич, Велико Търново, Враца, Казанлък, Варна, Бургас, Ямбол и Габрово (май не пропускам град).

Пропускаш ... Трявна, Дряново, Севлиево!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма смисъл да се допълва, факт е че тези които нямаше как да дойдем, съжаляваме. Много се радвам че сте си изкарали готино :) Догодина , ако даде господ и ниЙ ще дойдем, да досаждаме и да ровим по Шкодичките :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.