Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Fabia II 1.4 TDI цялостна поддръжка


alekz70

Recommended Posts

Здравейте.

 

Извинявам се, ако темата е за другаде.

 

Колата е вече на 5 години и малко. Досега съм я поддържал в Еуратек.

Сега обаче опрях до климатика.

 

Климатика съска и духа леко хладен въздух.

За пръв път се случи, докато колата беше в гаранция и го оправиха.

Наскоро се случи пак същото.

Казаха - омаслена У-образна тръбичка. Смяната при тях струва към 500 лева и ме посъветваха да търся къде да ми я заварят.

 

Не споря прави ли са или не. Проблема ми е, че наистина нямам време да ходя по Х пъти за едно и също.

 

Можете ли да препоръчате място, където да ми оправят климатика и да се заемат с цялата поддръжка, включая смяна на масла и други консумативи.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спори. Не може след 5 години и колата да се развали веднага. И как са я оправили, като пак се е развалило същото?? Кога ти я оправиха? Ремонтите в ЕТ имат гаранция от 2 години. Минаха ли 2 години от ремонта?

Редактирано от ivand911
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По спомен на втората година я правиха. Сега е 6-тата.

А за спорове и разправии нямам нито време, нито желание.

Гласувам с краката и отивам другаде - затова питам за препоръка (за София). 

Ще разгледам белия списък, мерси. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е сервиза за климатика и не само http://www.vwclub.bg/forum/viewtopic.php?f=13&t=44549

И аз съм доволен от работата в този сервиз! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Извинявам се за паузата - бях на почивка...

Малко продължение по темата.

Освен климатика исках да ми сменят едната щипка на щората на багажника (комби е колата) - беше паднала старата някъде зад кората.

Смениха щипката...

Като отворих багажника няколко дни след това, кухия пластмасов болт с вътрешна резба, който държи стопа се търкаляше по пода на багажника.

Просто изумително.

Никога вече в ЕТ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.