Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с таблото и хидравликата


vladimir_skoda

Recommended Posts

Здравейте!

 

Имам проблем с хидравликата от доста време винаги,когато я закача на ВАГ КОМ ми изписва No Comunication /Steering wheals.Хидравликата си работи свети лапата на таблото от време на време изключва когато съм на паркинг или на място като работи.  Другият ми проблем е с таблото понякога ми се занулява километража и часовника и светват всички лапми по таблото за няколко секунди после всичко се оправя.Забелязал съм че това се случва обикновенно когато съм на байр и съм на висока предавка на ниски обороти. Когато карам по магистрала на високи обороти не се случва за сега.На няколко пъти светва лампата на еърбега оборотомера и стрелката за темп падат на 0 и започва да мига лапата на маслото и оставам без мигачи.

 

Благодаря Ви предварително ! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.