Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

До тук с лесната част :)


Uns7opAbL3

Recommended Posts

Здравейте колеги, преди да предприемам по-нататъчни мерки бих искал да задам един РУС въпрос... А именно какви са ми запалителните свещи на typ. 6Y /summerline/ AWY 1.2HTP ? И веднага ще се обосновя относно тъпия въпрос. Преди време си спомням, когато аз и купувах свещи-предпоследния път купих няк'ви NGK ма бяха някви мннного смешни пари... последния път механик ги е сменял, а си спомням от часовете по трудово, че бяха няколко типа винтови гнезда... Те търсих и четох, бе тоя гугъл като в ТЕД2 го описват верно никва работа не ми свърши и вместо това ми искара търсене за ... Обаче на принцес и идва времето да и сложа нещо по-така... Та ако, освен инфото относно модела на свещи и ми направите някакво предложение за марка и модел на свещите ще съм изключително благодарен... Като искам да бъде отметнато, че колата газ-метан не е подушвала... Не съм я учил даже какво е това чудо алтернативно гориво та ще е направо за шестица, ако някой знае кой са най добрите свещи на пазара за нея...

 

 

Благодаря предварително за вниманието и отново искам да се извиня за глупавия въпрос...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е супер... Значи това са стандартните свещи... Много благодарско, сега ако успея да намеря High performance Заместител ще е супер...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.