Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

код радио


icoo80

Recommended Posts

Здрте колата ми беше на ремонт за динамото ,и явно са откачали клемите на акумолатора и сега съм без радио кода го имам но незнам как да го запаметя.Пробвах с задържане на 6та на станциите но не става някои ако знае бих се радвал да сподели става въпрос за оригинално радио на октавиая 01 2000г. L&K

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направих го .След запалване на двигателя пускаме радиото изписва SAFE след което се въвежда кода и се натиска бутон >> в продължение на 2 секунди и се запаметява.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да попитам и аз нещо. На моето радио му изчезва дисплея от време на време, и започва да примигва сякаш се опитва да изкара нещо на дисплея, но не може. И после всичко се появява пак. И така от няколко дни. Има ли идея някой защо е така? Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да попитам и аз нещо. На моето радио му изчезва дисплея от време на време, и започва да примигва сякаш се опитва да изкара нещо на дисплея, но не може. И после всичко се появява пак. И така от няколко дни. Има ли идея някой защо е така? Благодаря предварително.

От няколко причини може да е...

Прилича на лоша връзка или спойка или куплунг.Би трябвало лесно и ефтино да го оправи някой който ремонтира електроника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От няколко причини може да е...

Прилича на лоша връзка или спойка или куплунг.Би трябвало лесно и ефтино да го оправи някой който ремонтира електроника.

 Благодаря! днес около 5 минути нямаше дисплей, но звук има, радиото си свири. После се оправи само и целият ден нямаше проблем. Интересното е, че когато включих задна парктроника се появи на дисплея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Благодаря! днес около 5 минути нямаше дисплей, но звук има, радиото си свири. После се оправи само и целият ден нямаше проблем. Интересното е, че когато включих задна парктроника се появи на дисплея.

А!?

Пробвай с молитва тогава:

Отче наш който си на небето нека да се оправи дисплея на мойто радио :fiu:

без майтап техниката и тя душа носи...молитвата помага ...понякога :banger_2:

Трябва да си искрена и от сърце

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.