Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Пране на седалки с подгрев


SawBass

Recommended Posts

Здравейте колеги,

имам един въпрос към хората които вече са извършили подобна процедура (или към изпатилите си от нея). Дочух, че тази интервенция трябва да се прави само със специализирани прахосмукачки (визирам много мощни такива). Причината за това била, че можело да стигне вода до някои от всички датчици или реотани и да стане сташно.

Питам, защото имам една прахосмукачка която може да пере, но със сигурност не е като професионалните в автомивките.

 

Поздрави :)

 

:plate_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди време имаше подобна тема, но никой не ми отговори на въпросите. След доста време чудене до офиса ми има автомивка и я изпраха там. Освежи се салона определено и няколко дни миришеше доста свежо. Казаха, че имало доста мръсотия, доста надълбоко била и много са я дърпали. Подгрева не съм го пробвал, достатъчна ми е жегата на вън, ще се тества октомври, ноември явно, надявам се да няма проблеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потвърждавам, че на моята след пране нямаше никакви проблеми с подгрева. Факт е, че и момчетата които я праха боравят с мощна машина, но като се замисля, че тоя салон, от както е салон е видял поне 10 пранета, предполагам е нужно просто да се дръпне водата/препарата, пък било и с по-слаба машина ;)

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Занимавал съм се преди с пране на седалки и мога да споделя че зависи в какво количество и как се нанася препарата,водата на самата седалка без голямо значение  дали с по-мощна или по-слаба прахосмукачка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за мненията колеги. Аз съм работил на автомивка и съм изпрал доста автомобилни самони, така че се заемам и с моя :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.