Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Монтаж автопилот Skoda fabia 1.9 tdi 101hp


milanov18

Recommended Posts

Здравейте днес си взех ръчката + кабелите и мисля утре да се пробвам да я наглася,но доста четох и нещо не ми стана много ясно с тези кабелчета които са от снопчето.Кои трябва да прекарам до компютъра на колата и трябва ли от лоста да има кабел към бушоните.Ако някой ми изпрати схема ще съм много благодарен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да звучи малко глупаво,но нищо не разбрах от тази тема,може ли някой по просто да го обясни.И моите кабели са други цветове имам Син,бял,черно/жълто и червено/жълто,имам и един тъмно син кабел пез пинче отпред всички други имат,не можах да кача снимка за да покажа.Та искам да попитам кои тези кабели трябва да отиде до компютъра и кои от тези до бушоните.Ръчката съм я монтирал кабелите стоят и висят.Много ще се радвам ако някой ми го обясни по просто.Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеци по-късно...

Може ли да ми помогнете малко.Разглобил съм колата и днеска се  опитвах да монтирам автопилота.Та възможно ли да е да са ми дали други кабели,които да не са за скода.Защото цветовете на кабелите са други не са като тези по схемите?И на моите има само 4 кабела с обувки и един предполагам за маса?От каде да изведа кабел за спирачката и кой трябва да е?И кой кабел трябва да отиде до ЕКУ-то.Извинявам се за въпросите прегледах всички теми и немога да разбера каде бъркам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.