Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Брезент - ЗА или ПРОТИВ - от къде ?


simichoil

Recommended Posts

Здравейте,

 

понеже доста често ми се случва колата да стои в един голям общ закрит паркинг с дни - без да се кара (особено зимата) - искам да си взема от онези старите брезенти - които се ползваха преди години. Измивам колата - прибирам я в гаража - не я карам 2 седмици - и след това като я извадя, цялата е много прашна и мръсна. Закрития паркинг е много голям и постоянно влизат и излизат коли - и се праши доста. Искам да си купя брезент (покривало) - да е що годе прилично като материя, плътно и да е от плат - а не мушами разни или найлони. Какво е вашето мнение ? Може да се ползва и лятото като отида на море - и колата е цял ден на слънце - да се покрива. Знаете ли също къде продават хубави такива? Намерих в интернет на 2-3 сайта че се продават по 40-50 лв - но честно казано не ми се вярва да са сполучливи тези.

 

Мерси :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето мнение, е че брезента е отживелица. Плътен е да, но и доста тежи, груб е като материя, може да надраска боята, задържа влага и като се набие с прах става страшно. Търси нещо леко като материя шом е за подземен паркинг.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше подобна тема преди време. Ако се разтърсиш, може да ти е полезна.

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз взех от Метро един, но няма кукички или връзки да го хванеш отдолу на колата и сам се вдига като духне. Лек е и лесно се къса и раздърпва. Не помня колко пари беше - 30-40лв. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз имам един такъв за Джипа от ЛИДЛ. Около 30 кинта го взех, полиестер някъв, здрав е (нищо не задържа и пази гюрука и вратите от слънце).

 

Коли с брезент одавна не бях виждал, но тази година на "входа" за Атон на един паркинг беше пълно с опаковани коли, като ги гледам сигурно месец поне има да са стояли без да мърдат. И всичките бяха с "тежкия" брезент. Явно си има своето приложение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.