Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

преден капак за Октавия 2008 година


Recommended Posts

Колеги, продавам преден капак за Октавия  2008  година . Капака е  със следи от градушка.

Моля ако някой има интерес  да се  свърже на тел 0888 89 26 80 Жоро

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря  за съвета !

Ако трябва  да  бъда  честен - зная  колко струва  нов - 776  лв :), така че  нямам  идея коло  би  струвал стар  със  следи от градушка и съм склонен на диалог за  цената.

Но  ще се  съобразя  и със  втората  част  от  съвета   и ще опитам да  направя  снимки   скоро

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 години по-късно...

Привет, темата  е  малко стара :) аз  все още имам капак за  Октавия , както е написано има следи от градушка. Надявам се ,че  цена от 100 лв  би била разумна :)

За  жалост не  успявам да се справя  скачването на  снимки, но като цяло капака  е добро състояние , има около 10-12  следи от градушка

Редактирано от shibumi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.