Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Таван fabia 1


mitaka_bg_pd

Recommended Posts

Привет приятели.Пиша ви така с идеята леко да ме консултирате.Понеже имам фабия 2000г.и тавана и е овиснал като перде,реших не да го правя а да го сменя целия с такъв от по-новите фабий.Става въпрос за фабия от 2004 година те са с другият таван.Та питането ми е има ли някаква разлика в начина на захващането и някой правил ли е нещо подобно?Става въпрос за хечбек :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги! Преди две години имах проблем с тавана на Фабия комби 1.9 SDI 2003г. и реших да се справя сам. Поръчах си оригинален автоплат и лепило от Ботевград, след което се заех със задачата за нов таван. Никога не бях го правил но ето с няколко стъпки как стана: 1. Сваляне на кората със стария таван; 2. Почистване на кората и накрая задължително минаване с обезмаслител; 3. Лепене на новия автоплат, като се спазва предписанието за полагане на лепилото; 4. Изчаках един ден хубаво да изсъхне, след което с един комплект бръснарски ножчета изрязах остатъците от новия плат по контура на кората; 5. Монтиране. За три дни тавана стана, като неразличим от нов и до момента залепването е перфектно. При интерес от телефона за контакти на магазина за автоплатове и лепило в гр. Ботевград, мога на лични да изпратя телефона на човека, който ми изпрати по Еконт нещата. Винаги съм готов със съвети да помогна и ви гарантирам, че може да се справите сами, дори и никога като мен да не сте го правили, а крайния резултат е впечатляващ, мога да изпратя и снимки от тавана. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее това ще ми е много полезно за другото лято... Не, че и сега не е в пъти по читав от таваните на повечето ми приятели, но все пак дори след прането пак седи на петна от гадните цигари... Отново говорим за хечбек но от 2003г. Ако не се лъжа даже с автора сме с едни и същи купета... Мен лично повече ме притеснява свалянето и монтирането... На скоро правих ебаси почистването, гола до метал от све кори и интериор и няма да обяснявам колко ми се рева докато оправя све... Бройте ме и мен в класа по образоване за таваните, щото не ми се ще пак да ми се е№–/:: женското родителско тяло докато го направя...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.