Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

подсветките на ключа за фаровете-лесна смяна !


shkodilak

Recommended Posts

Развали ми се ключа. Купих си друг,но за голф. С червена подсветка. Много ме дразнеше и с риск да шчупя нещо реших да пробвам да сменя осветлението. То представлява една платка...която е на щрак и се сменя уникално лесно,дори на полеви условия.
Изважда се ключа,хваща се с двете ръце в двата края все едно ще го чупите на две. Дърпате силно....без да размонтирате нито бутон нито ринг....просто го прекършвате през средата и издърпвате лесно централната ос....без страх от счупване. После слагате платката със зелените диоди,намушквате оста и го щраквате.
Много е лесно.
Дано съм бил полезен на някой колега педант като мен който е изпаднал в същата ситуация с бутон от WV.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Аз съм с червена подсветка, взех бутон от Октавия със зелена и направих размяната на платката, лесно е. Реших да пробвам разглобяване по - твоя начин на неработещия ключ(вече го бях правил по - културния начин) прекърших го на две и счупих оста на врътката :D така, че не препоръчвам да дърпате и да прекършвате през средата, а с една отвертка просто освобождавате щипките, след това оста заедно с врътката излиза много лесно с леко завъртане...

Редактирано от Mahorec
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.