Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Какво възпроизвежда Bolero-to?


b0b0lin

Recommended Posts

Здравейте,

Интересно ми стана какъв формат възпроизвежда Bolero?Могат ли да се гледат някакви клипове на песни или филми?

Благодаря предварително!

А и още нещо разхода падна ли Ви след разбработването на двигатела? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КАк се осъществява тая доработка, кой може да е осъществи и на каква цена? :)

Редактирано от b0b0lin
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Здравейте,

Някои знае ли къде и как се съхраняват логота-та на запаметените радиостанции?Дали са запаметени в системата когато е инсталиран софтуера или си ги изтегля от ефира когато запаметяваш радиостанцията? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Теглиш логотата от нета. Запаметяваш ги на флашка. Слагаш флашката в радиото. Като си наредиш станциите в болерото, натискаш иконата отговаряща на станцията и задържаш. Излиза ти меню от което си избираш, че искаш да лепнеш лого и то те праща на флашката и от там си избираш съответното лого. Надявам се си спомням процедурата точно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А и още нещо разхода падна ли Ви след разбработването на двигатела? 

 

Аз за себе си бих казал, че не ми е падал разхода забележимо след разработването. За съжаление нямам конкретни статистики обаче, само впечатление на око.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.