Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Superb 3 - мнения и впечатления.


PUF-PAF

Recommended Posts

Хайде да пускат един Супърб RS 4х4 комби и да забравим всичко останало :)!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
  • Отговори 337
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    33

  • Milen Dimitrov

    31

  • shaft

    24

  • bubaru

    20

Най-много писали в темата

  • 4 седмици по-късно...

Не е зле, но всъщност, няма нищо различно от настоящия модел... Къде е мултидисплея от новия Пасат ?!? Освен нови и видимо по-големи и удобни, нови предни седалки /слава на"инджинерите"/, и два инча по-голяма мултимедия, няма нищо различно... Греда...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те, ако им разрешат това табло, пасата отече.

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като допълнение към мнението за предните седалки - централната конзола, в частта си между предните седалки е по-различна. Пише, че щял да бъде с електрическа ръчна спирачка - това предполага доста по-ергономичен подлакътник. Поосъвременили са дизайна на интериора - ама много малко.

 

Поздрави

Редактирано от kokarosta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го интериора на новия Superb

http://topgear.bg/?go=article&p=detail&tg_articleId=7967&num=0&scrollPos=0&_t=456

 

 

 

 

Извинявам се, но това е почти 1 към 1 с Октавията, може би дръпнато нашироко с 10%-15%. Можеше да вложат повече усилия/въображение....

 

post-736-0-12775100-1422998310_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Здравейте и от мен,

 

Според мен много скоро ще имаме тема "Спечилиха ли поръчалите Супърб 2 в последния момент?"

 Моята поръчка за Супърб 2 е преди 4 дни/-4-2-2015г/.Автомобилът ще е произведен до 90 дни.Със сигурност като получа "новият" си автомобил,а вече ще е представен неговият наследник."

 Моето мнение е,че фирмата майка едва ли ще си позволи отново "Супърб" да е с по-добра сглобка от "Пасат".Отстъпка от 12500 лв. едва ли ще видим в близките години.

 

 Поздрави от Перник.

П.С. Компименти за страхотният форум.Фен съм на всичко от "Бегачката"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз незнам само това "оръбяване" на екстериора защо е!?Май шефовете така нареждат, :angry_jumping: че иначе ще отидат много напред Шкодите....

Цял свят заобля колите си,те - ръбове им слагат...

(това е мое виждане относно развитието на дизайна!)

Кой заобля?? Може би само Инфинити и Мерцедес. Всичко останало става остро и динамично! Идеални са новите Шкоди (мое мнение :))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой заобля?? Може би само Инфинити и Мерцедес. Всичко останало става остро и динамично! Идеални са новите Шкоди (мое мнение :))

Ми да речем Мазда,Хиундай,има и други...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изчакайте до март месец и ще разберем!

По-важния въпрос за мен е дали ще има би-турбо дизел-240к.с.,както при Пасата,и по-мощен бензин( и двата 4х4,DSG)?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изчакайте до март месец и ще разберем!

По-важния въпрос за мен е дали ще има би-турбо дизел-240к.с.,както при Пасата,и по-мощен бензин( и двата 4х4,DSG)?

Към момента май няма да слагат 2,0TDI 240 коня. Аз чакам да видя дали ще пуснат 2,0TSI 280к.с 4х4 и 7DSG, но за момента не намирам никаква официална информация дори за Пасата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако това е интериора, на мен лично ми харесва - по елегантно и още по-изчистено, особено в часта си около скоростния лост. Това с ел.ръчната спирачка трябваше да го напраят задължително. Отваря се доста място за още една ниша и стои доста по-добре.

Отвън незнам колко са изстински снимките, в нета има доста разнообразни, незнам на кои да вярвам. На мен малко по-ръбатите форми ми харесват, изглежда ми по-динамична така...

Големия плюс ще бъде адаптивното окачване, сегашния това му куца малко, окачването не е кой знае колко добро и не отговаря на лимузина за каквато гласят Супърба.

 

Изчакайте до март месец и ще разберем!

По-важния въпрос за мен е дали ще има би-турбо дизел-240к.с.,както при Пасата,и по-мощен бензин( и двата 4х4,DSG)?

Ще бъде хубаво ако пуснат по-голям дизел дори и на малко по-късен етап. То този 190к.с. е с почти същата динамика както сегашния 170к.с.

 

Хайде да пускат един Супърб RS 4х4 комби и да забравим всичко останало :)!

Ако пуснат някаква спортна модификация на Супърба с комбинация разбира се от 4х4 и DSG ще бъде супер, но мисля че няма да им разрешат... ;)

 

Те, ако им разрешат това табло, пасата отече.

Поздрави

Според мен Пасата отече още с сегашния Супърб, съмнявам се да има разлика и в новия... :D

Единствено VW могат да ограничат Супърба от новия 240к.с. дизел и от новите мулти-дисплеи които ще са и на пасата за да могат да не е толкова голям конкурент...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Октавията е красива, а Сюпърб-ът ще бъде още по-красив.

Това кога е било? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това кога е било? :)

И преди и сега ще бъде... :D

 Фарът на мен ми наподобява много на този от А7. Просто тук е малко изсечени форми. А ако бяха направили дневната светлина около това ъгълче, което е за мигач щеше да наподобява още повече на А7.

Може и добре да изглежда, ще почакаме още малко...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен,Супърба ще е по красив(дано де :) ).Новия пасат не ми харесва,как линията в горната част на фара се слива с решетката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина новият Пасат е красива кола, но да се надяваме, че и Супърба ще ни грабне ... Остава по-малко от ден,докато разберем

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е това наистина.........пускам обява:ПРОДАВАМ ляв/десен бъбрек :D .

Убийствена е!!!

 

 

 

п.п.Пасата пасти да яде!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам потвърждение от дилърите - това е автомобила на 100%. Към Април ще има и цени.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е те това си е тотален Пасат бе! Не, че нещо, мен новия Пасат ме кефи, ама то само една еблема остана различна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та... Ще зачакам да излязат цените към Април месец, за да знам сумата на бъбрека и публикувам обявата. :P

 

Уха, толкова ми е кеф като го гледам - страшен звяр ще е това. На живо дано да е страшен също, въпреки, че има потенциал да избие рибата и нещо ще му направят криво, защото пасата ще увисне много здраво, ако това е качествено и го надушат необходимите хора. Въпреки, че се хвалят със съотношението най-добри "цена-качество" - може да се окаже, че цената няма да е красива.

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е як. Евала на чехите. За пореден път изкарват супер яката Шкода. Всяка следваща е по-добра и по-добра. Много се кефя. :)

От статията от Дневник много ме изкефи това:

"При презентацията беше обявено, че "Супърб" е изцяло проектиран в Чехия, като и много от използваните компоненти са произведени в страната."

 

Skoda! :D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сюпърб с 2.0 турбо бензин сток е 280 кс, като гледам май с един МТМ ще удари към 360 кс, 4х4 и DSG....това ще е гениалната кола, нещо като бюджетен  Е63 АМГ S  :)

 

BTW карах новия Пасат с 2.0 дизел 150 кс , МТ кутия и предно и този 2.0 -би-турбо дизела с 240 кс 4х4 и 7DSG.

Добра кола, усещането е за ъпгрейдната версия на моя (вече бивш ;)  ) Сюпърб 2. Предполагам, че Сюпърб 3 ще е същото. Мен честно този 240 кс дизел средно ме впечатли. Има динамика, но не е като на 240 кс  V6 на Ауди примерно, отделно че звука му си е малко тракалнически, типичен за 4-цилидровите дизели. Дори бих казал, че ми се строри по шумен в града от нормалните такива с 1 трубо. В общи линии не си заслужава парите, защото не дава усещането за голям истински 6-цилиндров дизел на Ауди или БМВ, а повече на хартия ги конкурира. В този смисъл не мисля, че феновете на Сюпърб 3 нещо особено губят, че този мотор засега няма да се слага. И 190 коня ще са напълно ок. Обаче този бензин с 280 коня ще кърти, жестока е колата....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.