Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Молба за помощ, счупен обтегач на пистов ремък , нужда от сервиз около Синеморец.


chail

Recommended Posts

Колеги моля помогнете. На път за почивката 50 километра преди Синеморец ми се строши обтегача на пистовия ремък на октавията. Добрах се до градчето и намерих приятел който ще ми прати частта, но ми остава проблема с намирането на сервиз където да ми я сменят. Сервизът трябва да е в 30 километров периметър около Синеморец, защото мисля , че толкова мога да изкарам на собствен ход.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, има едно момче в началото на Ахтопол от страната на Синеморец до енда бенизностанция това му е телефона 0895870652. Миро се казва.Успех!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, има едно момче в началото на Ахтопол от страната на Синеморец до енда бенизностанция това му е телефона 0895870652. Миро се казва.Успех!!!

Благодаря за съдействието.Свързах се с човека и утре ще се видим,дано се получат нещата. Още веднъж благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И такааа. Смених обтегача, помогнаха, поизмъчиха се момчета ( беше ми паднал акумулатора ),запалих и си тръгнах доволен.Ама нейсе. След ден два бях решил да попътувам насамтам 100-накилометра и забелязах нещо което преди със сигурност го нямаше. Появи се едно тракалене в моментите когато започна да отнемам газ,независимо при каква скорост и предавка.Спрях радиото и почнахда слушам, ставаше всеки път катоо започна да отпускам педала на газта и изчезва като отнема газта изцяло или когато подавам газ. Ремъка си е на мястото, нищо не дава вид че не е неред. Интересното е че на следващия ден ту се появяваше ту не, но при същите условия. Какво може да е? Предстоят ми 600 км прибиране към вкъщи, незнам да се притеснявам ли ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора. Мисля обаче, че няма как да е ролка,защото обтегача го смених като цял елемент с ролка, т.е. ролката си беше фабрично монтирана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи и на неутрална трябва да се проявава. Вдигай капака  и накарай някой да подава даз и да отнема леко, пък ти гледаш и слушаш. Дано да е някоя дреболия, болтче или кора, нещо си да трака...

Нормало е човек да се притесни и изнерви...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.