Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Чукане при завой


fatrat

Recommended Posts

Здравейте на всички.Имам проблем с моята октавия, който се изразява в следното- при завой на дясно се чува едно ромолене от предно ляво колело само когато подам газ. Според мен това трябва да е каре, но не съм сигурен дали е външно или вътрешно? Отделно от това забелязах, че невинаги при потегляне има едно тресене на колата като при изфирясал съединител,възможно ли е да е свързано или са симптоми на различни повреди?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм с много подобен проблем но при мен не е чукане а по скоро изпукване няколко пъти и то само като бая съм навъртел волана... И само при потегляне. При завиване по врме на движение и потегляне на право ичко си е ОК... Мноооо странно бре глеедахме кво ли не пулиаме се там и ниенте и ниенте...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм с много подобен проблем но при мен не е чукане а по скоро изпукване няколко пъти и то само като бая съм навъртел волана... И само при потегляне. При завиване по врме на движение и потегляне на право ичко си е ОК... Мноооо странно бре глеедахме кво ли не пулиаме се там и ниенте и ниенте...

 

Това изпукване, точно същото, го имам и аз.

Цяла тема изписахме тук - така и не се разбра от какво може да е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно, значи излиза, че имам каре и съединител за смяна. Може ли някой да ми каже за ок1 производство 06.2004 ляво каре с колко шлици е и какъв модел да търся :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.