Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Обезценяване на Рапид


fotop

Recommended Posts

Здравейте,

 

Налага ми се да напусна страната за няколко години, а лошото е, че няма да мога да взема Рапидчето с мен :(

Или ще трябва да я върна или да я продам. Та въпроса ми е знае ли някой с колко се обезценява колата за 5-6 месеца.

 

Ще ми бъдете много полезни, ако споделите някаква информация.

 

Колата е Рапид Амбишън 1,6 TDI-CR / 77 kW / 105 к.с., 5М + кожен пакет (волан), металик, на около 7500км.

 

Поздрави,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сори за ситуацията!

Виж там приятели познати, които биха ти повярвалии платили по-вискоа цена.

Иначе...каквото пазарът покаже - няма формула :( 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде мога да погледна как вървят? Търсих по мобиле, карс и др., но всичко е или ново или на повече от година

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

една кола струва толкова,колкото някой е готов да ти даде за нея иначе примерно застрахователи могат да ти направят оценка или търговци,но в повечето случай цената едва ли ще те удовлетвори

Редактирано от skodafen
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

общата статистика за масовите коли казва следното:

- излезе ли от автосалона цената вече е с 20% надолу

- до 5-тата година колите губят около 50-80% от стойността си (за Шкода, само защото е ВАГ и добре позната в БГ, е около 50%).

 

Така че за ориентир ползвай нещо около 20-25%, ако бързаш предвиди още 5%, да станат 30. Там някъде ще ти е цената.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.