Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Теч на антифриз върху предна лява стелка при Октавия 1 97г.


Ton4o_84

Recommended Posts

Здравейте, току-що видях петно антифриз върху стелката на мястото до шофьора. Знам, че това е единия от недостатъците на ВАГ групата, но не успях да намеря тема точно за това как се решава проблема с Октавия 97, със сивотото табло.

-Знаете ли някаква тънкост, как бих могъл да сменя радиаторчето на парното, без да се налага да свалям цялото табло.

Всякакъв съвет ще ми е от полза :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето в тази тема има писано. http://skodaclub.bg/forum/index.php?/topic/50283-%D1%81%D0%BC%D1%8F%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D0%B0%D1%82%D0%BE%D1%80-%D0%BD%D0%B0-%D0%BF%D0%B0%D1%80%D0%BD%D0%BE%D1%82%D0%BE-%D0%BE%D0%BA%D1%82%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D1%8F-1/

 

Погледнато от добрата страна, се е случило през лятото. Разглобявай спокойно, зимата е далече все още ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, благодаря, не се досетих да видя във Ютуб...

-Вижте на какво видео попаднах! Може ли някой да ме насочи, има ли нещо общо в парното и разглабянето този пасат с октавия 97-ма и дали ще мога тази гимнастика да я пробвам :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давай смело разглабай, ако отидеш на майстор колата е стара и никой няма да пази пластмасите и в края на ремонта половината няма да са на мястото. Това не е ремонт на двигател дето трябва да внимаваш за нютони и други работи просто се разглаба и слага всичко на мястото. Аз на Октавия не знам как е ама на б4 и венто не е чак толко зле, един ден работа от сутрин до вечер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.