Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Машинка на багажник


vilio69

Recommended Posts

Здравейте, имам следния проблем всичко си беше ок с багажника и се отваряше и с централното и от копчето докато вчера отказа да се отвори а само се чува машинката като натискам копчето. Отворих го през седалките и при отворен багажник се чува по същия начин, но нищо не се случва. Нова машинка ли трябва да купя или има вариант в който да го оправя? Същия проблем имам и с капачката на резервоара ама там пък не иска да заключи. Адски тъпите проблеми ама.... Ако някой има идеи или да ми каже къде в София могат да ми ги оправят ще бъда много благодарен ;)

Редактирано от vilio69
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз я лекувам моята, като стане така с малко ВД-40 пръснато в оранжевата брава и раздвижвам. Но ако при отворен багажник, моторчето при куката пак се напъва, значи имаш несработващ контакт в бравата. В смисъл моторчето бута оранжевия палец на бравата, но само ако отчита електрониката затворена брава, а при тебе явно винаги отчита затворено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така днес я пробвах вътре ми свети лампичката ,че е отворен багажника, което значи, че си отчита правилно. Проблема е, поне според мен в машинката към купето там нищо не се случва и се чудя то с жило ли е и да не би да се е скъсало ако е с такова. Днес вечерта ще я сваля да я огледам. 

Редактирано от vilio69
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На отворен капак, моторчето не работи. При отворен капак трябва да завъртиш езичето в оранжевата брава да щракне два пъти и тогава, като натиснеш дръжката моторчето при бронята трябва да сработва, като бута един палец, който бута оранжевия палец на вратата. Жила няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре някой може ли да ми каже къде да отида да го видят, че в петък трябва да пътувам и ще е добре да си го оправя днес или утре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да има и проблем в комфорт модула. За друго освен ЕТ не се сещам. Виж в белият списък.

Редактирано от ivand911
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В мегапартс мернах на сайта им моторче з абагажника за Голф4 или Бора. Еднакви са.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.