Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Джанти и гуми


Recommended Posts

Здравейте колеги, от април тази година карам Супърб 2.0 140 p.c.Реших да я кача на17"джанти щото беше на 16" и изглеждаше мн.смешна. След смяната ми светна датчика за налягане на гумите и сега се чудя какво ли ще ми кажат в ЕТ тъй като колата е в гаранция

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напомпай си на еднакво налягане гумите, няма причина да светне от смяна на джанти и гуми. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След смяна на гуми системата за следене на налягането трябва да ср калибрира. Виж си в книжката как става и ще ти загасне индикацията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, от април тази година карам Супърб 2.0 140 p.c.Реших да я кача на17"джанти щото беше на 16" и изглеждаше мн.смешна. След смяната ми светна датчика за налягане на гумите и сега се чудя какво ли ще ми кажат в ЕТ тъй като колата е в гаранция

 

Задържаш бутона с удивителната за няколко секунди /мисля, че бяха 15/ и ще се калибрира за новите гуми. 

Редактирано от Milen Dimitrov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.