Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблеми с колата


diana_kraice

Recommended Posts

Разбрах от първа ръка, че зеленото извънземно днес е запалило без проблем. Сега да видим, дано така и да си остане, стискам палци !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да мотора мърка, започва се със сглобяването, дано не счупят още нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е сглобена и върви, засега не пуши и някак си е по тиха, да се надявам така и да си остане, че трети път няма да отварям мотор  :fool:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стискам ти палци !!!

Аа чул те Господ, сега остава да я боядисам цялостно, ако ми доде ред при бояджията  :nea:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При кой майстор ще я боядисваш?  

Мъжа ми с това се занимава  :fiu:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама нали знаеш приказката за обущаря - при мен е същото и ако скоро не еземе мерки, аз ще си търся бояджия, защото я прави от 2 години  :angry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На село на двора, ще я боядисаме :D Aма аз това 3дни търкане по 7-8часа на ден, повече няма да го практикувам, всичко ме боли. Ще си я търкаш сама, како.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На село на двора, ще я боядисаме :D Aма аз това 3дни търкане по 7-8часа на ден, повече няма да го практикувам, всичко ме боли. Ще си я търкаш сама, како.

Вече ми го проведоха тоз урок, защо не иска да я направи :( като ми каза, че не само ще ходя месец пеша, за да я опъне от градушката, а и че трябва да я бодиса 4 ръце база и 3 ръце лак), а и търкане и все. Цените за материалите ма хич не ми ги спести, за търкането си ми каза - ела си я търкай сама, аз ще я боядисам, ма както си я подготвя така. После да не съм му намирала косури. А и ме предупреди като някой калпавиняк ме ожули - твърдо каза че няма да я прави пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм ти казал още отдавна, ти си си човек баровец. Като искаш база - лак , ще чакаш. Търкането си е бая работа , дни наред, часове работа. Аз съм прост човек , акрилен. Нямам време и пари за база нито за лак...

 

Базата лак значи - търкаш стария лак 320 на сухо, миеш с обезмаслител, пръскаш акрилен грунд на Новол, търкаш 320 на сухо , без да го претъркаш, миеш с обезмаслител, пръскаш шприц, пръскаш контрола Flat Guide, търкаш с 600 общо 24 човекочаса , миеш с обезмаслител, пръскаш боя, след 12 часа при температура до 20 градуса, пръскаш лак (но не по - късно). Ако напръскаш боя и след 1 час пръскаш лак, те са на една основа, разтварят се взаймо и нищо не става ... То туй нещо , не е като онуй нещо ;)

 

незнам как се изправят вдлъбнатини, ама и аз се съгласявам с него. В момента съм у нас след 3 дни нон - стоп седене на крак и търкане, ако някой вярно ми намери косури и ми върне кола, ще му набия слоеве кит... после да му се напука...

 

Виждал съм на луминисцентна лампа как се изправя ударче,тръпчинка (Paintless repair job) . иска час,на брой... Moже да ги видиш в тубата, има от пълни лайци , до истински магьосници по темата.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.