Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Моля за съдействие при избор на Шкода Супърб


Valetvitor

Recommended Posts

Здравейте :)

Предстои ми закупуване на автомобил и засега съм се спрял на Шкода Супърб. Мисля да похарча около 20 000лв. Можете ли да ми кажете кой е най-добрия избор за двигател. Карам около 30 000км годишно. Нямам представа колко струва обслужването на такъв вид автомобил и ще се радвам да споделите и мнения и по този въпрос. Благодаря предварително :)

 

P.S. В момента карам Волво 850 2.0 бензин 1995г. на газ. Нямам проблеми с колата, но наистина вече си е е доста стара :) Знам, че новата ще е доста по-скъпа за поддръжка, но съм се потготвил за това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.