Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

O2 проблем с палене (не иска да запали)


superba

Recommended Posts

и аз така си мисля, то и майсторите така бяха казали, но си останаха само с приказките, та сега покрай тази тема се присетих и запитах дали и Аку-то не влиза в цялата схема и да не се окаже, че той не е бил в ред, а аз разкарах цялата кола :)

както и да е, минало-заминало

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новите коли нали имат грешка за слаб акумулатор, или няколко грешки показваше на диагностиката когато засече голям пад на напрежение. Но със сигурност съм виждал слаб акумулатор да прави проблеми на компютър на газов инжекцион.

Редактирано от setfan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахаха, аз продължавам със силните понеделници :) това, което съдбата е решила да си го вземе, ще си го вземе :)

след като миналия понеделник минах тънко с акумулатора, вчера сутринта намерих разни подаръци в багажника ... 

 

20150803_095257.jpg

 

вземи тези няколко кила строителни отпадъци, а.к.а. бивша съседска фасада.

 

Последва застрахователи, районно, документи ... на всичко отгоре Кобра нямат фабрично затъмнени стъкла и сега трябва да чакам поръчка през ЕТ сигурно ... абе филмче.

Но установих:

1. как работи аеродинамиката: ако караш на климатик без заден джам ... до 80 км/ч е ок, м/у 80 и 90 отпред те охлаждат, отзад ти духат със сешоар, чувстото е странно, при над 90 все едно нямаш клима.

2. в жегата и най-здравото тиксо не държи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

стъклото най-сетне пристигна и беше подменено. Понеделникът мина без нови изненади, смятам да приключа темата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.