Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Централно заключване


Krun 1

Recommended Posts

Не ми работи централното заключване! По точно централно " отключване" . С ключ се отключва и започва да пищи аларма. Понякога се отключва и с дистаннионното на ключа, ама понякога и не работи. Не е от батерията на дистаннционното. Не знам дали има общо с този проблем ,но и запалката спря да работи. Гледаш предпазителите-здрави са. Или аз не гледам където трябва. Става дума за шкода Октавия 2 TDI 2007г. Ако някой може да ми помогне ели да ми препоръча някой нормален сервиз в който да оправят колата ще съм благодарен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет,

Ако решенията които дават колегите по-горе не ти помогнат - http://skodaclub.bg/forum/index.php?/topic/49269-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%BB%D0%B5%D0%BC-%D1%81-%D0%BE%D1%82%D0%BA%D0%BB%D1%8E%D1%87%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D0%BF%D0%B0%D1%81%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%B0-%D0%B2%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%BE%D0%BA%D1%82%D0%B0%D0%B2/

 

Момчетата ми оправиха колата за няколко часа и мисля, че и цената беше ок. Препоръчаха ми ги други колеги тук и не ме излъгаха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.