Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

температурата


sebahtin

Recommended Posts

Светна ми  изведнъж лампата на температурата, погледнах казанчето нямам антифриз някой може ли да ми каже какво става  няма видими течове. Благодаря ви  предварително .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен течове, не е невъзможно да го изгаря. Случвало ми се е за 20км градско каране на ми светва лампата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето това е изчерпателно описание на проблем! Например, аз един път както си карах и за няма и 20 километра ми светна лампата на горивото. Някой може ли да ми каже защо? По принцип бях сипал за 3 лева и карах на първа, ама надали е от това?!

 

Колега, модел, двигател? Преди имало ли е проблеми? Кога последно е наливан антифриз? Други несъществени подробности?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека предположенията за двигател започнат сега ! :D

Аз залагам на 2.0 115 :D

На газ със скъсан маркуч на изпарителя :Д

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Октавия 1, 1.9TDI, 90, 2003-та година, преди 7 месеця, като я взех, всичко и долях, смених ... и затворих капака. След това проверявах да не гори масло. Всичко останало в един месец, като се има на предвид всяка седмица минавах 800км. И видях, че всичко е ОК и от тогава не проверявам нищо. Преди 4-5 дни си тръгнах да се прибирам от София и ми направи този номер. Долях му колкото е необходимо и минах през OMV да си взема да си имам в резерва и така. Веднага, като се прибрах от 300км, погледнах всичко е ОК и на другия ден бях изминал 10000км и отидох на сервиз и си смених маслото и всички филтри и казах да ми погледнат това за антивриза. Казаха, че всичко е ОК...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.