Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Изчезна ми звука от Стрийма


Alexandar

Recommended Posts

Здравейте,

 

Както си карах днес и си слушах тихичко музика се чу неприятно, краткотрайно пукане от колоните и Стрийма замлъкна напълно. В момента нямам никакъв звук - нито радио, нито ЦД. Иначе самият Стрийм си работи - включва се, изключва се, сменям си станции, сменям си песни от диска и т.н., просто нямам никакъв звук :( Играх си през менюто на Стрийма да пускам само лява, само дясна колона, отзад...обаче няма никой.

Доста тъпо, на 400 км съм от вкъщи и май навръщане ще слушам само работата на мотора.

 

Не мога и да я закача на VCDS-a сега, ако въобще има смисъл.

 

Тъй като не разбирам от аудио техника, единственото, което ми идва на акъл е да закача друго радио и да видя дали е от самия Стрийм или не?

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имах същия проблем преди да го сменя. Гасиш мотора, вадиш ключа чакаш 1 мин и пак си потегшяш.

Моя така се оправяше :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах го... Спирах на една бензиностанция и поне 5 минути беше изгасен мотора и изваден ключа, за съжаление няма промяна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забил е навярно. Остава да пробваш  рестарт с откачане а малко на акумулатора. Друга възможност е да има късо съединение по някой изход - я говорител, я кабел. Моят стрийм е забивал 3-4 пъти по същия начин съпроводено с едно яко пищене в говорителите, но се оправя след гасене на колата и вадене на ключа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това явно си е дефект на стрийма. И при мен много пъти го е правило. Ако не стане с рестарт на радиото, помага гасенето на двигателя за няколко минути. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мойта го прави същото 2-3 пъти, докато беше гаранционна(ако помня правилно). Оправяше се с вадене на ключа за няколко минути. В ЕТ уж смениха фърмуера на радиото и от тогава никакви грижи. В моя случай говоря за Dance, но проблема ми се струва същия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.