Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Коя е най-ниската точка на супърба отдолу?


samkarti

Recommended Posts

Чудех се, дали имате представа коя е най-ниската точна на съпърб 2 фейс-а отдолу? Като се загледах колкото мога да видя без колата да е вдигната ми прилича да е гърнето по средата, ама знам ли...
Питам по повод на това, че с 4 човека в колата по чакълен път се чу че я остъргах отдолу на 2-3 пъти. После колкото можах да видя не се виждаха каквито и да е щети отдолу...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

При мен винаги закачат праговете в най-предната си част (тази около задните краища на предните калници), както и оня висящия ръб на корите, който минава по цялата ширина на колата от долу - пада се някъде между предните и задните седалки (така и не успях да схвана идеята му). Та, според мен ей тоя ръб на кората е най-ниската точка по корема на Superb 2.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.