Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем при смяна на акумулатор октавия 2.0 тди


mi6oka

Recommended Posts

Днес си взех нов акумулатор че стария много трудно върти вече и искам утре да го сменя. Възможно ли е да има някакви проблеми като се свали стария като например забравяне на ключа или друго?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не! Преди месец смених за 3ти път акумулатора на октавията и не е имало проблем.

Редактирано от b3lq7a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес си взех нов акумулатор че стария много трудно върти вече и искам утре да го сменя. Възможно ли е да има някакви проблеми като се свали стария като например забравяне на ключа или друго?

 

Забравяне на ключа не. Но комфорт функцията на прозорците ще е "забравена" (ако имаш такава) и ще трябва да ги обучиш наново.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква е тая конфорт функция на стъклата, чувал съм само ама не знам какво. Аз прозорците така или иначе мразя да ги отварям ама все пак да питам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С едно по-дълго натискане(задържане) на копчето се сваля до долу или до горе прозореца зависи накъде го натискаш е комфорт функцията. Обучава се като свалиш до долу и после задържиш 3-5 сек надолу копчето и после същото нагоре, за всеки прозорец поотделно...

Редактирано от b3lq7a
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смених го, воланчето на steering wheel светна ама малко след това угасна. Сега единствено още горивото дето остава ми го показва грешно но предполагам му трябва време да сметне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С разходомера няма да има разлика, ще се настрой след малко пробег да си сметне как я караш и колко гори!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.