Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Рециклиране на фарове


Recommended Posts

Какво ви е мнението за тази услуга и евентуално за предлагащия услугата  http://www.vwclub.bg/forum/viewtopic.php?t=258989&f=48

Този си е напускал обяви по много форуми и явно има доста клиентела.

 

Аз много съм се замислил да се възползвам от услугата но все още не мога да се реша. По снимките се виждат доста впечатляващи резултати.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В зависимост от фара цената варира за моя фар на октавия 2, фар с лупа за пълно рециклиране което включва отваряне на фара почистване от вътре полиране на стъклото и рециклиране на рефлектора е 90 лева + 3М фолио за УВ защита и защита от камъчета 30 лева. Всичко общо 120лв.

 

Но според мен не си заслужава да се направи само външно полиране на фара. Защото със сигурност рефлектора малко или много ти се е изпекъл, да не говорим , че стъклото на фара има пожълтяване и от вътрешната страна и колкото и да го полираш от вън няма да има максимален ефект.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ползвал съм услугите му преди около 2 години. След почистването фаровете наистина станаха като нови, но повторното им залепване със силикон беше много грубо и дори трудно се напасваха спрямо калника при сваляне и поставяне когато се налагаше да се смени крушка. След това повторно ми се наложи да му занеса единия фар и ми го залепи с черен силикон... Ефекта беше ужасяващ, освен грубото наличие на силикона, от далеч си личеше, че е различен от другия фар. Принудих се да си купя нов, просто не можех да я гледам така. Това са моите впечатления.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Здравей колега,

 

аз съм ползвал услугите на Герака и съм доволен. Направи ми пълна профилактика на ксеноновите фарове на Голфа.

Естествено че на мястото на залепването със силикона фара не изглежда като фабричното, но при мен това се вижда

само като отворя предния капак, иначе не си личи че е имало манипулация.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.