Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Показания на дисплея


vetrenec

Recommended Posts

   Като новак да попитам  : на дисплея в дясно от часовника се появява подсказка за смяна на скоростите , а от ляво някакви букви " N,NE,WS и други".

Та въпроса ми е какви са тези букви и какво означават ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За "чесно" не гарантирам.  Просто тия букви на това ми приличат - Север, Североизток, Югозапад...

Редактирано от Цецо75
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като новак да попитам : на дисплея в дясно от часовника се появява подсказка за смяна на скоростите , а от ляво някакви букви " N,NE,WS и други".

 

Та въпроса ми е какви са тези букви и какво означават ?

Колко се чудих и аз. Показва посоката в която се движиш и да, трябва да е с навигация, или при мен е.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

    Тя колата си е с навигация Колумбус,само че не и разбирам.Препоръчай те ми някой от Варна да отида на обучение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.