Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Преди да направя подвоница


Uns7opAbL3

Recommended Posts

Колеги здравейте,

Ууупс и колежки ма ме мързи да се връщам да редактирам, та я да питам си викам да няма инфекция, че така и така народа е в ерекция. Става въпрос за тапите на пода под седалките в купето. Когато ги махнах очаквах да видя асфалта под бебо ама на, дългия. Та питането ми е, тая чудесия как седят нещата при нея. Сисал, ако използвам вода и препарати, ще си се изтича ли водата през тези дупки. Да не стане да наводня купето?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За по-сигурно може да се направят още няколко дупки, ако те притеснява, че няма да има добро оттичане. Най-добре в задната част на купето , а колата да е на баир с муцуната нагоре, демек да има естествен наклон. Отворите да са с диаметър малко по-малък от този на "корковите" тапи в немарковите вина - 0.7 л. В последствие могат да бъдат запушени с гумирани "коркови" тапи, т.к. корковите могат да дефектират с времето. При измиването на купето е препоръчително да се ползва ВЕРО. Накрая се оставят четирите врати отворени за известно време до окончателното изсъхване на пода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така да ви кажа, значи да ви благодаря за информацията но ние не искам да правя допълнителни дупки... Фабрична, много е пазена колата но е на 13 години, просто и дойде времето... Питам простичко, по възможност да ми отговори който го е правил... Интериора е на метал е +окабеляването... Та да питам ако я наводня.. Ще се оттече ли...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз да попитам , толкова ли е важно да я наводниш , не може ли да мине с един влажен парцал ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Ами да, защото с влажен парцал само замазваш гнусутията +това препаратите който ще използвам нямат нищо общо с домакински от типа на верото като пример а са антикорозионни неабразиви разтварящи органични замърсявания и изрично ме предупреди момчето че това ако не го измия с обилна вода ще разтвори гнусотийте и ще смърди 15 пъти по-зле... Мнооого съм склонен да му вярвам на тема професионална поддръжка... С това се занимава... Но няма проблеми, вчера се говорих с мойта Делта свръзка в Еуратек и той мнооого подбробно ми обясни, евалата на момчето... Не съм разпробивал и т.н. просто ми каза къде и как да полвам макетния нож, защото, това дето се явява като второ дъно е и водо-непромукаемо и щях да се наводня, яката ралта... И после два дена с кофичката щеше да има глеби - пуехвъляй, глеби - пуехвъляй... Но всичко вече е ок и е готово утре сутрин да го играя... + нова шумоизолация на дъното, не че старата е толкова зле... Но слегва с времето и си губи свойствата... + това наред с тези работи много други работи като подмяна на уплатненията и Цялостна промивка на климатизационната система + кабелни магистрали за озвучението ще си прекарам... И така няма 15 пъти да се разглабя и сглабя... + това си пооправих някоя друга чупена щипка + изрязах едно турло с побългарявани ел. щуротий... да не казвам прибързано но, ако всичко мине по план резултата ще е w0w, освен доста пригледно приличен... Другото лято и Тагабагаванчето и просто сме шуууудесни...

Редактирано от Uns7opAbL3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,след като си решил,какво ще правиш и какъв ще е резултата,защо се допитваш до нас......? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.