Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фабия 2 1.6 TDI


Recommended Posts

Колеги да Ви представя и мойта сива стрела. Фабия 2 , година на раждане 2011, двигател 1.6 тди, 75 кончета, ниво на оборудване елеганс. От както е в мойте ръце на колата са поставени темпомат, кожен мултиволан,кожен скоростен лост с червени шевове, кожен маншон на ръчната пак с червени шевове, спортни педали, 50% затъмнени стъкла, спойлер пета врата, предстои и поставяне на спойлер на предната броня и емблема спортлайн на пета врата. Крайната ми цел е колата да придобие спортлайн изпълнение + малко индивидуален стил.

Като автомобил мога само да го похваля: за изминалите 10 хил.км. разход 4,4-4,9\ 100,среден. Като динамика съм очарован от тези 75 к.с., супер тих двигател. С две думи според мен уникален автомобил!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 месеци по-късно...

Колеги да се похваля завърших моя проект. Всички спойлери са поставени и сивата стрела придоби съвсем различна визия. Още се двоумя дали да смена фаровете и халогените с такива от монте карло. Вече съм с 15-ки ATARES оригинални за фабия. Снимки ще пробвам да кача, защото последният път не успях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Колеги да се похваля завърших моя проект. Всички спойлери са поставени и сивата стрела придоби съвсем различна визия. Още се двоумя дали да смена фаровете и халогените с такива от монте карло. Вече съм с 15-ки ATARES оригинални за фабия. Снимки ще пробвам да кача, защото последният път не успях.

 

Тъй като и на мен ми е интересно да видя снимки, пък виждам, че си писал, че си имал проблем с качването на снимките реших да споделя моя метод на качване:

  1. Писах в Google "upload images online free" (първото, което ми излезе беше postimage.org, но и повечето от другите стават).
  2. Като влезеш в сайта цъкаш бутона "Качване" и си избираш картинка от компютъра.
  3. Като свърши качването копираш т. нар. "директен линк" под картинката (завършва с ".jpg" ако е такъв типът картинката, която качваш).
  4. Идваш във форума и докато пишеш мнението цъкаш на бутона с туултип "Image" и пействаш "директния линк" от качената картинка.
  5. Преди да си публикуваш мнението, цъкаш на "Преглед", за да си сигурен, че постът ти е наред. След като постнеш веднъж мнението после можеш да го редактираш само в рамките на първите няколко минути след публикуването.

Дано да съм помогнал. Чакаме с нетърпение снимките на Фабията. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Още екстри по сивата стрела, вече се радвам на MAXDOT дисплей. Мога да кажа че приборите тази бяла под светка са супер, вече го няма зеления цвят и се връзва с климатроника и радиото. Като си взема компа от ремонт ще кача подробни снимки на всички екстри поставени от мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос? Какво смени освен таблото? И всичко плъг енд плейбои си дойде ? Уредите за бенИне и прочие ?

Редактирано от roodnb
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само таблото и после обучение в еуратек

Редактирано от markoni120
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твойта е преди фейса и мисля че в Стара Загора има една ударена за донор виж в мобилето. Колега бяхти писал в темата за твойта фабия, ако може да ми дадеш повече инфо за смяната на барабни към дискови спирачки и какво е необходимо

Редактирано от markoni120
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега , пълна ти е пощата , пробвах лс да ти пратя ама не ми дава.имаче :

 

 

Значи смяната като цяло е лесна , нонима едно голямо НО, трябва да провериш дали на твоя мост имаш отляти ушите за захващане на апаратите. Явно ВАГ РЕШАВАТ , че при габиа може да позлват стари залежали части и при мен се наложи да си намеря и заден пост . Въпреки това не е голяма хамалогия. Взимаш мост , взимаш си апарат и жила за ръчната както и спирачна течност :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото от еуратек ми казаха че трябва да сменя помпата,маркучи, спирачните траби и т.н. и малко ме отказаха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 месеци по-късно...

Колеги колата вече е със задни дискови спирачки и 16-ки джанти оригинални за модела ATRIA визията стана супер с тези джанти

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеци по-късно...

Колеги да се похваля колата вече е с завършен екстериор, като до момента са поставени предна броня спойлер, задна броня дифузер+ накрайник за vrs, джипиес антена,емблема спорт лайн на задна врата и най-накрая мечтаните фарве и халогени от монтекарло. Колата придоби според мен уникална визия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Честито! Вече със сигурност трябва да я покажеш, не я крий. :)

Как са фаровете като светене сравнени с рефлекторните, имаше ли проблеми при замяната, от superskoda ли са или втора ръка? Дифузьора и спойлера на 5тата врата от pre-facelift версията ли са, и само с накрайник на гърнето ли си или взе цяло гърне?

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеци по-късно...
Публикувано (Редактирано)

Продължавам.... интериора е вече с рекаро седалки + подгрев на предните и с нов черен таван + вс. пласмасови кори, като са оригинални за модела. Само още се боря с волана три спицов с перфорирана кожа и червен шев, който го слагат след 2013г. Не уцелих копчетата за управление, но ще го преборим. Ако някой е слагал на ок2 да сподели за номера на тези контролери.

Редактирано от markoni120
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 месеци по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.