Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

липса на вакуум или ?


skodafen

Recommended Posts

здравейте от известно време ми прави впечатление,че при натисната педал и запалване на двигателя педала не се вдига,колата спира педала не пропада предполагам,че не е спирачна помпа,забелязах че щуцера където влиза маркуча на вакуум помпата се охлабил и играе предполагам защото е пластмасов,като на този клип https://www.youtube.com/watch?v=6mIJ8rkxu8I възможно ли е от там да изпуска вакуум ? подлежи ли на ремонт или рециклиране или да търся друга

Редактирано от skodafen
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато не си на скорост и по инерция след първото - второто натискане става ли твърд педала? Аз го имам този проблем от не малко време и при натискане на спирачката се чува леко съскане от педала....

Редактирано от Mahorec
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи имаме може би един и същ проблем. Според мен е сервоусилвателя. За пръв път като ми направи този проблем ударих този пред мен, който спря на пешеходна пътека. За щастие се разминахме само с криви рег. номера.... и без блъснати хора.....

Редактирано от Mahorec
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.