Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Купувам Желязни джанти за Октавия 3 15цола


b0b0lin

Recommended Posts

Здравейте,

Търся да закупя Желязни джанти за О3, мисля да карам с 15цола гуми 195/65/15. АКо се продават с гуми също бих проявил интерес. Благодаря да отзовалите се.

 

Приятен ден!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изолини, видях вИ обявата не представлява интерес за мен. Благодаря Ви все пак!GRandeev, благодаря и на ВАс, но за втора ръка джанти и то 15-ки не бих дал повече от 30лв. на бройка, с което не искам да изпадам в пазарлъци с ВАс затова Ви пожелавам успех с продажбата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди година или малко повече, продадох същите джанти, като на колегите, за 160лв! Бяха перфектни! Хората, които ги взеха, се радваха, че са взели оригинални, напълно изправни джанти за тази цена, нямаше и грам ръжда по тях. Дано намериш нещо читаво за 100-120лв ;) Понеже из моргите е пълно с такива джанти /поне в София/, но повечето, които съм гледал за други хора, са "оправяни", някои не са оригинални, дори... Купих 14-ки точно преди година, за Фабия 2 на цена 130-тина лв.
 
Цена от 140-150лв е перфектна за хубави 15-ки, оригинални, прави, читави джанти :) Успех! Дано си намериш за 120лв нещо хубаво.
 
Поздрави
 
ПП: За справка чисто нова ЕДНА джанта в Еуратек (разбира се, че цената е страшно надута) е: 104.63 лв.

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 120 се намират ама тук таме с ръждица или деруга. Не че трябва да те притеснява, това са тенекийки, ръжда не ги плаши. Иначе 150-160 се намират безупречни.

 

Гледай в братовчедския форум, там излизат повече обяви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Izolini locked this тема
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.