Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Recommended Posts

Здравейте, колеги!

 

Отново настъпи момента да запретнем ръкави и да се потрудим малко зад обективите на снимачните устройства!

 

Както всяка година, изискванията към качеството и количеството на снимковият материал са по-скоро препоръчителни, с цел да се постигне по-добър краен резултат.

Ето ги и тях:

 

- минимален размер на изображението - 8 мегапиксела (3456x2304);

- чист автомобил (освен ако това не е акцент на самия кадър);

- да се избягват снимките до кофи за боклук и други неприятни съоръжения;

- снимайте няколко автомобила (по възможност) в различни композиции, нека да избягаме от стандартните статични кадри;

- дайте пълна свобода на въображението си и ни покажете любимия автомобил от нова, различна гледна точка;

- всичко изброено по-горе е съвсем препоръчително, с единствената цел да ви насочим и помогнем да постигнете по-добри резултати!

 

Ето и няколко надъхващи кадъра от изминалата клубна фото сесия в Копривщица:

 

035396832-big.jpg?r=0035396837-big.jpg?r=0035715148-big.jpg?r=0035396194-big.jpg?r=0

035715149-big.jpg?r=0

 

 

Моля, всички желаещи да изпращат снимките си на мейл: mishelle кльомба skodaclub.bg с тема Календар 2016. 

 

Крайният срок за изпращане на снимки е - 10 Ноември 2015г.

 

Нека бъдем малко по-инициативни и да направим всичко възможно, за да се получат наистина красиви снимки и да имаме един по-добър клубен календар!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Ще дам няколко предложения, качвам ги тук, за да чуя градивна критика и предложения за корекции. Снимките са минали 2ра редакция на Лайт Рум, но при евентуално желание за слагане на календара, ще има и 3та редакция. 

 

 

 

 

post-7686-0-58647800-1439715198_thumb.jpg

post-7686-0-55476700-1439715217_thumb.jpg

post-7686-0-74237100-1439715236_thumb.jpg

post-7686-0-18437800-1439715247_thumb.jpg

post-7686-0-78847100-1439715269_thumb.jpg

post-7686-0-91197500-1439715277_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

И аз съм пратил :) надявам се скоро да има тема с одобрените снимки и начин за сдобиване на календарите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Получени са, благодаря за което. Когато дойде момента ще има преглед на някои от снимките, както и дизайна на календара. Ще бъде обявен и начина за заявка/получаване на изданието. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Съвсем топла-топла от вчера на Старозагорските минарални бани /закриването на ретро сезона/, на снимката присъстват 2 клубни шкоди :)

J2u5V.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде е този сняг? Баа...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, аз реших, че сега е завалял някъде из най-северна Европа... Хаха... Яко!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, моля да се активизирате по-сериозно, защото всичко е във вашите ръце!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво Жорка :)

Специално се катерих на Джендем тепе/Младежки хълм/ да я снимам :)

/то фотографа пак не съм аз. Иво "Смирнофф" е с бордото Шкода/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още малко снимки. Това е, което имам. Еднотипни са, но да се избере най-доброто. Ако някоя заслужава, разбира се.

Лично на мен ми харесва първата снимка от този пост. /но, това не означава, че трябва да е тя/ Иска само леко приближаване, ако е възможно при обработката.

Гледната точка е добра. Има пространство. И най-вече пейзажът на Родопите.

Майсторите фотографи от форума разполагат със снимки на моята Шкода. Няма да се разсърдя, ако тяхно предложение намери място в календара. В случай, че моите снимки не са подходящи.

 

20140622_150201dbf24.jpg

 

20140622_1442536448e.jpg

 

20140622_150417ceafa.jpg

 

20140622_15042620fe3.jpg

 

DSCF31343eb74.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емиии, тогава тя да бъде! "Глас народен - глас Божий". Няма да има солови изпълнения. Триото спечели!

Тримата от запаса, Тримата мускетари, Тримата братя и златната ябълка - под дървото. Както искате.

Радвам се, че публично бе одобрено едно от моите предложения. Благодаря :)

Автор на снимката е Даниел/мечо-клечо/. При него са и снимките с пълна резолюция.

Бежовата 120ка е ясна. Другите два автомобила са на Дани - Шкода 100 и Иво/Смирнофф/ Шкода 105.

 

п.п.фото сесията на Тримата тенори или Светата Троица бе направена единствено и специално да участваме

в конкурса за календара. Има още снимки на трите автомобила. Подредбата е същата, но от друг ъгъл.

Двете снимки, които съм показал са по моя преценка.

Редактирано от joro-120L
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 седмици по-късно...

Мейла е получен. Благодаря за което, както ви писах и в писмото ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.