Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Среща 11.07.2015 - Морски бриз , пясък , море и красиви Шкоди


mRt

Recommended Posts

Лятото е в разгара си и това събра доста Шкоди край морския бряг в съботната вечер (11.07.2015)

 

За моя радост имах възможност да се присъединя към колегите и да прекарам приятни часове, да се насладя на шума от морските вълни и морските Шкоди  :sunny:

 

След неуспешния първи опит за подреждане на Шкодите една до друга (много народ по тая алея бе :wacko_2: ) , втория бе успешен , въпреки опитите на някой и друг Мерцедес ...  

035716558-big.jpg?r=0

 

035716557-big.jpg?r=0

 

Разговори около Шкодите , вече и с отворени капаци 

035716562-big.jpg?r=0

 

035716565-big.jpg?r=0

 

Разходки за най-малките

035716563-big.jpg?r=0

 

035716564-big.jpg?r=0

 

И още разговори

035716561-big.jpg?r=0

 

И някои нови придобивки 

035716566-big.jpg?r=0

 

Малко софийско присъствие  :tongue_1:

035716567-big.jpg?r=0

 

035716568-big.jpg?r=0

 

Ех ... морето , пясъка , вълните ...  :beach_2:

035716571-big.jpg?r=0

 

И една обща снимка с усмивки и нетърпение за студена биричка и .. миди  :tongue_1:

035716578-big.jpg?r=0

 

 

И още .......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

............

 

А тези тричките събраха поста погледи и усмивки от минувачите ...  

п.с. Липсваше май една бяла , ама тя била коНби и DSG и .... абе такива неща  :tongue_1:

035716560-big.jpg?r=0

 

035716559-big.jpg?r=0

 

035716575-big.jpg?r=0

 

035716569-big.jpg?r=0

 

035716572-big.jpg?r=0

 

"Абе тука май има нещо готино , я да видя ....."

035716574-big.jpg?r=0

 

"Оооо , има , има ..." 

035716573-big.jpg?r=0

 

035716603-big.jpg?r=0

 

За всяка Шкода имаше и ... свежи цветя  :sunny:

035716570-big.jpg?r=0

 

035716576-big.jpg?r=0

 

 

След лафчето и снимките около Шкодите , естествено се отправихме към заведенията за по биричка,миди,цаца и още приказки ...

От там снимки нямам , тъй като достатъчно срам събрах , че ми се наложи да пропусна консумацията на студена биричка , че ме чакаха на друго място и трябваше да шофирам .... :sorry:

 

Благодаря на колегите за приятно изкараните часове и почерпката. Извинявам се , че неуспях да обърна достатъчно внимание на всички , но се надявам следващия път да наваксам.

п.с. Оказа се и че с някои сме отбили заедно военната служба ... нали Старши матрос Герджиков ?  :pioneer:

 

 

Е , накрая стигнах и до другото място за купон и там си понаваксах с мидите и биричката и ... колата си пренощува там  :dance:

035716577-big.jpg?r=0

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марто,напиши бе,че онея мацета искаха на бялата да се возят.

И както бях без жената.....ама заради вас,как да ви изоставя ся.....пък и кръстницата беше там и щеше да ме издъни на жената :)

Аз бях много приятно изненадан като видях че Марто е дошъл. Видяхме се, поприказвахме за разни интересни неща разтоварващи...после един малко му досади с приказки,но си изкарахме супер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марто,напиши бе,че онея мацета искаха на бялата да се возят.

И както бях без жената.........

 

Имаше шанс ....  :tongue_1:  :tongue_1:  :tongue_1:  ние щяхме да помагаме само  :fiu:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Марто, от опит ти казвам, че във Варна най-популярния автомобил е марка "Дринк енд драйв". :tongue_1:

Я дай снимка на мацетата, да видим и ние?  :crazy:

Редактирано от legaltk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

............

 

п.с. Оказа се и че с някои сме отбили заедно военната служба ... нали Старши матрос Герджиков ?  

 

Тъй вярно :))

 

П.С. А триото с това мъжко присъствие, лошо щеше да им стане, че са се повозили 5 минути... :)))))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала колеги за срещата. Аз бях във Варна по това време и даже видях част от колите паркирани на крайбрежната. Досрамя ме да се обадя , минах с едно сребърно комби Фабия СО. Страхотни са ви колите! Само на черната не ми харесват тез розовите добавки, дано не се сърди колегата , на него щом си му харесват е важно. Бъдете здрави! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Откога му разправяме на него да ги маахне тези червени багри....ама все пак мочето е от ТХ и там е модерно така да ти е колата.

Тя дори и КАЛОБРАНИ има.:)

Другата пък е циганско кармазъ....и мацките,само бялата харесват.

Следи срещите и се обади др.път.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдаааааааааааа...........Мноооооого приятна среща се получи.  

1.Марто не бе сам по отношение на безалкохолното. Аз също бях на Цитронади и Грейпронади.

2.Що се отнася до какво харесвали мадамите................дълга тема,а и всички тук колеги имат опит,който смятам че могат да споделят :tongue_1:

3.Що се отнася до бялото и кармазъто.............Всички цигани обичат Бели Мерцедеси и Бели БМВта в комбинация с Бял Костюм-класика в жанра. Да не говорим,че всички Мутреси са оборудвани с по една бяла кола.Много е модно напоследък сред тези среди,а по махалите си е традиция.

4.Спортно Червено съм чувал за колите да се казва,но Спортно Бяло не съм :eusa_naughty:

5.За снимката направена от неутрален Шкода почитател на Шуменското ОМВ,да не се повтарям :fiu:

6.Черната РСка не е лоша с Червени багри,но за калобраните и аз съм страшно против.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.