Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Страсти след Събор 2015


Recommended Posts

        ..................да не говорим за машината на Маджо, с неизвестна мощност, но която почти всички познават и са виждали, а други за пръв път видяха, на какво е способна.

   

 

Аааааааааа Боре, не е неизвестна! Към 330 кс е! И с на Сами са почти еднакви като сила и наистина само той можеше да ми е опонент на драга. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При това положение, считам дискусията за изчерпана.

Поздрави и приятна вечер

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам защо го дъвчете Боре. Той не се напъва за състезание, пусна се за собствен и на събора кеф. А то стана силни тунинговани бегачки да му предлагат гонки... Критеря е силно занижен и обратнопропорционален на инвестицията в една бегачка. Той излезе срещу Маджо с ясната мисъл, че ще загуби. Най-вероятно би се пуснал по същия начин и със Сами. Заради кеф и шоу. Той не е като разни бекове, които бягат по тъча само и само да не паднат на писта...

За счупените на пистата коли. Маджо, аз преброих 3, пропускам ли някой? Защото както си го написал, излиза, че масово са се чупили. Твоята изгърмя заради липса на изолация, за което Евгени още преди това ти е обърнал внимание. Моята бобина можеше да откаже и в задръстване в София, без да й се дава зор. Единствената кола, която не издържа беше Гардето. Съгласен съм, пистата натоварва много. Но нямаше масови сакътлъци.

За неидването на Сами. Всеки си има глава на раменете и сам решава. Знам, че той в момента съжалява за избора си, но догодина пак ще има събор и той ще навакса пропуснатото.

Този събор създаде в 99% от гостите положителни емоции. Нека не ги разваляме в типичен за "старите кучета" стил - мисля, че това отдавна сме го превъзмогнали. Кефете се на клипове и снимки (толкова до сега никога не сме имали след събор) и се подготвяйте за Дракон 2016.

;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

За счупените на пистата коли. Маджо, аз преброих 3, пропускам ли някой? Защото както си го написал, излиза, че масово са се чупили. Твоята изгърмя заради липса на изолация, за което Евгени още преди това ти е обърнал внимание. Моята бобина можеше да откаже и в задръстване в София, без да й се дава зор. Единствената кола, която не издържа беше Гардето. Съгласен съм, пистата натоварва много. Но нямаше масови сакътлъци

 

 

 

 

Не са много, но достатъчно да ни светне лампата, че при продължително даване на газ на пистата, колите не издържат. Според мен ако карате повече от 10 мин. на макс. газ, има опасност да се счупи нещо по колата!

Най-маклко всеки от нас видя, че спирачките му прегряват.

Иначе дефектиралите коли, които аз видях са: Моята скъса турбо пътя, на Юли изгоря бобина, на Данчо Фабията скъса ушите на единия тампон на мотора и си тръгна с пътна помощ, колегата с Аудито му отказаха спирачките на драга срещу мен и излезе с голяма скорост в тревата, и Гардето май счупи съединил или нещо подобно, да не забравяме и пичагата с Нисана, който счупи ск.лост на драга срещу мен.

В спорта се случват такива неща, а на писта, където колите се карат на макс е много вероятно да се повредят! 

 

Затова казах и пак ще кажа! Истинско каране на писта иска истинска подготовка.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От мен евала на Данчо! 

Въпреки, че Фабията си тръгна върху шлепа, Данчо намери сили да остане на събора, макар че остана без колата!!!

Той си знае какво му е коствало!?

:hi:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От мен евала на Данчо! 

Въпреки, че Фабията си тръгна върху шлепа, Данчо намери сили да остане на събора, макар че остана без колата!!!

Той си знае какво му е коствало!?

:hi:

 

Човек, много ми стана гадно за него! Много тъпо се получи а така искаше да покара и да спечели някоя друга битка!!! Голяма каръщина, ама кво да прави, евала му правя за мерака. Той тъкммо си мисляше, че няма какво да прави повече, но уви!

 

п.п.

Данчо, в нашето хоби няма край, брат!  :friends:

Редактирано от masterOne
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То това и за тебе важи, Младене - никога не си пропуснал събор, никога не си се отказвал от битка, никога не си казал стоп и продължаваш напред!

Тихо и скромно! Правиш го за себе си, но и за другите! С поведението си обединяваш хората около себе си! ...... и да не се изчервиш, после ще почерпиш.

:hi:

Да не се изтълкува грешно - има предвид само и лично Младен и никой друг, за нищо друго.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми стана тъпо за Данчо. Малшанс. Но му свалям шапка, че остана. Нещо, което не всеки би направил. Както на много места вече писах - Събор 2016 на Дракон ни очаква. Имаме достатъчно време за подготовка и размисъл.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както е станало въпрос за счупени и оцелели коли на пистата, искам да помоля всички колеги които даваха газ на пистата да си прегледат колите, защото това че е останала здрава не значи че не се е амортизирала! На моята и сменях тампоните на стабилизиращата щанга преди няколко месеца, а като ги погледнах случайно днес изглеждаха като на поне 10 години...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както е станало въпрос за счупени и оцелели коли на пистата, искам да помоля всички колеги които даваха газ на пистата да си прегледат колите, защото това че е останала здрава не значи че не се е амортизирала! На моята и сменях тампоните на стабилизиращата щанга преди няколко месеца, а като ги погледнах случайно днес изглеждаха като на поне 10 години...

Точно на тези тампони,от пистата нищо не може да им стане.

Вие пък пак прекалихте с това,че пистата едва ли не ще ви счупи колите.

Не е така.Освен много голямо износване на гуми,начукани джанти от камъчета и долна част зад областта на гумите ,няма какво толкова да стане на колата!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Данчо, в нашето хоби няма край, брат!  :friends:

 

Говори ми :) Нищо де здраве да е , поне си видях слабите места по колата и за догодина ще съм още по подготвен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сами, това не е Междене! За какви камъчета говорите изобщо? Това е писта по която карат мотори, а петъка дори имаше тренировка на ЗедМото тийм.  Ако имаше камъчета по пистата щяха да са се изпопребили. 

 

Относно тампони, маншони и сие - освен прегрелите спирачки, аз други драми по колата нямах. А, сравнявайки времената ми от GPS-а, хич не съм се представил толкова зле  ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На пистата камъчета няма, потвърждавам. А за тампоните, и аз мисля, че няма как да се амортизират от няколко обиколки. Предполагам причината за износването им е друга.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сами, аз я обиколих. Камъчета има само когато някой изпусне завой. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То при нас нямаше много посетители на пипера , ама дрифтърите в неделя добре изораха поляната :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди седмица ходех с ръце в джобовете , сега цъкам кат луд по някакъв екран и ми се смеят децата :wacko_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В интерес на истината, изтрещелите крави, пишат и за Шкода, и за всички други марки, освен всичко останало - ремонт на хладилници, фурни, фризери, телевизори, микровълнови, комбайни /включително селско-стопански/, автосервизи и каквото ти душа поиска - нямат спиране, че и компетентно го раздават...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

................., че и компетентно го раздават...

 

:heat: Е в тва не ме убеждавай - общо взето: чух го от една приятелка или мъжът ми така каза.

Боре, знам че го каза с доза сарказъм ...... :doubleup:

Спирам с оффтопика.

Редактирано от legaltk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.