Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

повишен разход на гориво октавиа 1 1,8т 150кс, автоматик


icoo80

Recommended Posts

Съгласен съм с колегата NIKI. Това, че автомата вдига разхода с литър е много относително. Наложило се е като схващане, обаче реалността е друга. Особено при градско и особено в големите градове.

Удобно е да караш автомат, но си има съответната цена, която в най-добрия случай се плаща на бензиностанцията.

 

В Ауди форум-а има тонове изписано за автоматици, разход, ремонти и поддръжка. Който има нужда може да се запознае.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не го знам къде трябва да го пише .В талона и в диговора пише без номер ,но мисля че трябва да е AGU

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

AGU е с жило на дросела, ARX,ARZ и AUM са без.При AGU мотора е нормално да гори повече.За AUM и ARX знам че имат variable valve timing.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен кода на мотора го пише на куката на мотора която е до капака на ангренажа.Вижда се без да се сваля каквото и да е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Аз дойдох тук да се оплача от моя разход 1.8 AGN 125bhp, но сега се замислям, че далеч не е толкова зле. При мен е 11-11.5 на газ градско.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На магистралата с вклиучен теппомат ,климатроник с 130 км/ч ми дава на машинката 13л.но аз не му вярвам ,щото може да е било нанагорнище не се сещтам .А при засичане на пълно с пълно ми исклиучи на 8 л. ,но бензинджията взе да издърпва пищова малко нагоре и ми наля до 9 л.така че си го слагам да кажем 10 с 130  140 наи мнг.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.