Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

АВИО Дизел


Recommended Posts

Зa дa усетите рaзликaтa от БГ горивaтa трябвa да нaлеете не AВИО дизел, a AВИО керосин :)

Аз карам вече 15-16 години с добавка керосин в нафтата.Добавям 6 литра на 25 литра нафта и съм много доволен.Никакъв проблем с двигателя вече на трета кола с дизелов двигател.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 77
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • shaft

    13

  • Jelio54

    7

  • joro-120L

    5

  • Izolini

    4

Най-много писали в темата

Аз пък му се радвам.

След като карах кола с газова и не можех да си наливам сам горивото в колата, а стоях до колонката като манекенка пред купа сено за пренасяне - сега мога отново да замириша на гориво като си наливам сам  :banana_beer:

Аз пък, от както ми се наложи да заредя газ в Хърватска, вече мога да си наливам и сам  :tongue_2:  Беше някаква доста голяма бензиностанция на магистралата, но се оказа, че газта е на самообслужване. Беше много забавно, събрахме се опашка от 5-6 коли - българи, италианци, турци и тн., и всички се въртим около колонката като идиоти и я гледаме все едно е извънземно. Дойде един хърватин, показа ни залепената инструкция отстрани на колонката и си тръгна  :crazy:   Първа на опашката беше една италианка, на чиято кола всички експериментирахме и се учихме как аджеба се зарежда тая газ. :D  Накрая всички заредихме до горе (без италианката де, успяхме да й сипем само 12 л. и колонката отказа да налива повече в нейната кола) и си тръгнахме без инциденти.  :banger_2:

 

пс: извинявам се за офф-а

Редактирано от axel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Какво ми се случи на Shell,на магистрала Тракия,преди Пазарджик. Нямаше го момчето дето пълни и хващам да си заредя сам. Голяма грешка. Всичко беше в нафта. Няма миене :blush: смърди та се нетрае! Ни сапун,ни препарат за миене на съдове помогна. Бях забравил какво е да се ....с нафта :fool:

Работя на бензиностанция и винаги като зареждам дизел слагам една ръкавица, защото пистолета колкото и да го чистиш винаги тече. Но пък от друга страна е по-добре да се омазниш отколкото да се изгориш с газ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.