Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Болт за теглене


ААнтонов

Recommended Posts

Здравейте колеги,

При закупуване на нова шкода в комплектовката включен ли е болт за теглене? При мен няма такъв - О3, 1,4 ТСИ, а в Ръководството за обслужване е описан. Как е при вас?

Редактирано от ААнтонов
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет, куката за теглене обикновенно е под дъното/кората на багажника при резервната гума. Вдигна ли да провериш там? Поздрави!

Редактирано от BlackSpot
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нормално трябва да има. Търси си я от дилъра. При мен има болт за теглене (кука), поставен в стиропорената кутия, в която са сложени крикът и ключът за болтовете на колелата.

Редактирано от Илко Такев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързите съвети. Сега ще пътувам, като се върна ще проверя и ще пиша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха! Това и най-базовия Great Wall го има сигурно. Според мен е абсурд да е допълнително оборудване и да го нямаш по дефиниция. Ако го няма, значи има някой или разсеян или с лепкави пръсти в Еура Тек =)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте колеги!

 

Оказа се, че имам болт, или халка за теглене. Иначе в ЕТ с поръчка е над 40 лв., не си спомням колко точно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.