Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Неработещ показател за температурата на водата


bushido

Recommended Posts

     Здравейте колеги!

Колата е Skoda Superb 2003 1.8T. Показателят ми на арматурното табло ту работи, ту не работи. Бях се засилил да сменям датчик за температурата на водата, но ми казаха, че в арматурното табло имало някакви диоди, при които се получавала хлабава връзка и се получaва точно това, което е при мен. Иначе когато работи показателят на таблото си държи 90гр. Направи ми впечатление обаче че го няма плавното качване на стрелката, а както си стои най-долу и като погледна-отишла на 90гр. Моля за съвет ако някой знае нещо по въпроса да сподели. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда като проблем в таблото.

Октавия 1 има същия проблем със стрелките за гориво, скорост и температура (както си работи таблото и изведнъж всички стрелки падат). Лекуват ги с презапояване на някои от елементите в самото табло.

За Суперб, не съм чувал да има този проблем, но не е невъзможно.

 

Проблема само с тази стрелка ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при мен стрелката  играеше нагоре надолу при загрял двигател проблема беше температурния датчик

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при мен стрелката играеше нагоре надолу при загрял двигател проблема беше температурния датчик

:y
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.