Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Търсят се желаещи за футбол в зала


stivan_

Recommended Posts

Здравейте, търсят се желаещи да играят аматьорски футбол за удоволствие.С приятели и играем всяка неделя от 19,30 в зала "Спорта София" зона Б-5, но не ни достигат хора .Ако има желаещи могат да ми пишат да се разберем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А не може ли форумни лица да се съберем за едно хубаво мачле? През седмицата вечер някъде?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може, аз съм съгласен. Ако се съберем 12 човека направо сме готови. Може дори да се направи и отбор на Шкода клуб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за, даже бях  дал такова предложение  преди време :)

 

Някои от другите автофоруми са доста активни във форумната лига и имат силни отбори. Може и ние да сформираме с времето отбор.

 

Аз преди няколко години окачих бутонките на стената поради една контузия, а след това и покрай бебетата не съм имал време.

 

Но сега ме присърбява пак, така че ще се върна със сигурност :) Твърдо играя защитник, макар че съм се справял и като втори вратар. Най-трудно ще е да намерим постоянен вратар, ако има някой с повече опит да казва...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...

Момци, да минат отпуските и да се преброим за футбол. Ще отворим специална тема за това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • 5 месеци по-късно...

Е трябва да се запази час някъде, плюс някой да донесе топка, евентуално потници и т.н.

 

Аз засега ще опитам да допринеса само с участие, катонпак казвам - мога след 10 вечерта само :/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма смисъл да се запазва какво и да е, ако не сме минимум 10 човека (най-добре 12). Ако броя правилно сме 6, ако иска автора на темата да направим с тях някакво мачле. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задължително 12 човека за да играем 2х6. Топка имам, потници дават навсякъде. Вариант е да правим и мач уикенда, примерно преди НИМ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.