Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Датчик Масло


uji_85@abv.bg

Recommended Posts

Здравейте колеги, Фбията ми е 1,4 16в 75кс и вчера ми светна в червено лампата за маслото.Изгаси мотора веднага и след около 1мин. го стартирах отново, и лампата ВЕЧЕ НЕсветеше! Измина окло 100км. след това, и на следващият ден отидох до един познат в гр. Горна Оряховица с програма Делфи (ако правилно съм я написал), та след прочитането програмата показа че няма никаква записана грешка!Като правя уточнението , че предварително бях проверил нивото на маслото по рабуша-нормално(2-3 деления под максимума). Маслото е Castrol Magntic 5w40 на окло 8000км.

Искам да попитам ако лампата е светнала от евентуална грешка в датчик, нетрябвали все пак да се е записала някаква грешка в компа и съответно да се разчете от програмата?

Предварително благодаря за отделеното време?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.