Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Национален Шкода Събор 2015 - писта "Дракон" с.Калояново


The Best Forman

Recommended Posts

  • Отговори 120
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • SKODA 105 RS

    12

  • The Best Forman

    11

  • PRR

    11

  • Mishelle

    9

Най-много писали в темата

Явно не съм много много за оператор, като гледам как се люшка камерата в червената октавия :)

 

Марто, благодаря, че си качил снимките, аз щях да го направя тия дни

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и моите клипове:

 

Подредени са в обратен ред :D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха Малък ма клипчетата от нашите драгове са най-дълги  :tongue_1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

 

Остава награждаването, но тубата не го приема понеже било много дълго :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако мислите , че само мъжете на пистата са хванали тежка заразна бензинова болест , бъркате :D

Вижте как дамите ни си дъпраха косите , макар и извън официалната програма ...

Рая (Октавия 2 ВРС) vs Дилмана (Октавия 1 ВРС)

 

Мартина (Фелиция 1.3) vs Борислава (Фаворит 1.3i)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За протокола и за да е честно - на клипа това е първата гонка, на която жена ми бие. Имаше след това още едно пускане, на което този път Дилмана победи. С Ники ги подканихме да направят трето пускане, но те единодушно решиха резултата да остане 1:1, за да имат интрига догодина ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За протокола и за да е честно - на клипа това е първата гонка, на която жена ми бие. Имаше след това още едно пускане, на което този път Дилмана победи. С Ники ги подканихме да направят трето пускане, но те единодушно решиха резултата да остане 1:1, за да имат интрига догодина ;)

 

Мда . И в "по-малкия клас" нещата бяха така , макар и там Борислава да успя да навакса в следващите пускания , но развръзката я оставиха за Калояново 2016 ...  :banger_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда . И в "по-малкия клас" нещата бяха така , макар и там Борислава да успя да навакса в следващите пускания , но развръзката я оставиха за Калояново 2016 ...  :banger_2:

Евгени, надявам се да си снимал и следващите 2 старта на Мартина vs Борислава - този беше най-слабичкия от трите, тук все още дамите не се бяха настроили на състезателна вълна и сменяха предавките на 2000 об/мин...На следващите се чуваше и ръмжене от колите :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, ръмженето май идваше предимно от скоростните кутии :P:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евгени, надявам се да си снимал и следващите 2 старта на Мартина vs Борислава - този беше най-слабичкия от трите, тук все още дамите не се бяха настроили на състезателна вълна и сменяха предавките на 2000 об/мин...На следващите се чуваше и ръмжене от колите :-)

Е пълно щастие няма , падна ми батерията тотално ... догодина ща им се радваме в официалните стартове на живо и от близо ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Моето име е Евгени Младенов и използвайки акаунта на Трансексперт бих желал да благодаря от свое име и от името на моето семейство на:

Маджо и Юли за това ,че ни поканиха да бъдем гости на събора с което ни направиха съпричастни към това прекрасно мероприятие.

На всички фотографи за прекрасните снимки и добре уловени моменти.

На всички гости и участници на събора за прекрастната атмосфера и положителни емоции.

На всички Вас за това ,че се борите да бъдете заедно и събора да става все по-добро място за почитателите на Шкода както и за вашите гости.

За да бъда съпричастен пускам първия клип от нощонто макар и кратко возене другите идват скоро.https://www.youtube.com/watch?v=YsLYI5qErNs

 

 

поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл и тук, Гена. От името на Шкода клуб България ти благодаря за това, че въпреки изникналите в последния момент ангажименти, успя не само дадойдеш и да уважиш събитието, но и реализира най-готината атракция, правена някога на Шкода събор. А в личен план отново искам да ти благодаря за безвъзмездната помощ на пистата. Голям човек си!

 

А за клипа и джипа. Вече се носят легенди за тази машина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Събора беше уникално добър и много ми хареса. Събраха се много шкодички и стана много весело и свежо. Радвам се че успях да се видях с някой от вас ;) Съжалявам, че си тръгнах към обяда и не останах, но трябваше да мина още 280км. Ще се видим догодина, обещавам за повече време и благодаря много на всички "виновници" тази година :)

 

и понеже темата е в раздел Фото, ето в колко часа се излезе от София

IMG_20150704_030643.jpg

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да бъда съпричастен пускам първия клип от нощонто макар и кратко возене другите идват скоро.

поздрави

Девизът на офроудърите е "Ти се движиш бързо, но аз се движа навсякъде", обаче в случая май трябва да се перефразира на "бързо И навсякъде"... голяма атракция беше! Само като гледам това и вече започват да ме сърбят ръцете да удвоя конете и на моята жипка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.