Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Национален Шкода Събор 2015 - писта "Дракон" с.Калояново


The Best Forman

Recommended Posts


 

https://photos.google.com/share/AF1QipM6MeLLFvJW-F0ynBrfQgjeEEs2GWsX1AruyRxsGzJf0jAyPZJu83ZEexkO3r7Fpw?key=RUpTcENUcVBzaU01ZGMyR2NxQ1ZxNm50d0xxQ1B3

В този албум започнах да качвам снимките от събора и до няколко дни ще кача всички мой. Намалил съм ги, на когото му трябват с висока резолюция може да ми пише лично с номерата на снимките.

 

edit /mRt/ : Линк със снимките - https://photos.google.com/share/AF1QipM6MeLLFvJW-F0ynBrfQgjeEEs2GWsX1AruyRxsGzJf0jAyPZJu83ZEexkO3r7Fpw?key=RUpTcENUcVBzaU01ZGMyR2NxQ1ZxNm50d0xxQ1B3

 

 

Без да съм го видял още - благодарности! И двата дена не се спря да снимаш, изморявах се само като те гледах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 120
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • SKODA 105 RS

    12

  • The Best Forman

    11

  • PRR

    11

  • Mishelle

    9

Най-много писали в темата

И от мен големи Благодарности! Истински папарак. Поздрави!

Без да съм го видял още - благодарности! И двата дена не се спря да снимаш, изморявах се само като те гледах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дойдох, карах, спечелих  :champion:

 

 

 

п.п.

Явка, тука возя твоя приятел   :moto:  и някъде след 5-тата минута започнахме да си говориме  :wacko_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маджо, сложи ли му хавлия на седалката? :D Много му бях разправял за твойта кола и тя в неговите очи беше почти с митичен статус :D Иначе много благодарности от мое и от негово име, той като слезе от колата, беше като кашкавал на слънце :D :D :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дойдох, карах, спечелих  :champion:

 ......

 

 

п.п.

Явка, тука возя твоя приятел   :moto:  и някъде след 5-тата минута започнахме да си говориме  :wacko_2:

Маджо, гледам дясната ръка на човека дето се вози до теб. Дръжката здрава ли е :))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маджо, гледам дясната ръка на човека дето се вози до теб. Дръжката здрава ли е :))

 

Здрава е, после и други се возиха. Седалките ми не са за писта и трябва да се държиш здраво в завоите.

 

На този клип не карам на цялата газ, имам друг клип от финалните битки, но трябва да го отрежа, че е 30 мин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дойдох, карах, спечелих  :champion:

.....

 

 

п.п.

Явка, тука возя твоя приятел   :moto:  и някъде след 5-тата минута започнахме да си говориме  :wacko_2:

Маджо голям лагаджия си в завоите.Даваш връщаш, в завоя не можеш оптимално да ползваш мощността дозирано.След завой късно тръгва,и като тръгне много гуми върти. Ама нямало е по-добри и бързи от тебе явно.

Догодина ща пръсна :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей много сте силни на думи! Тук се возиме бе! В някой завои не давам газ, забавям нарочно и изчаквам да изляза от него в други съм на 3-та а не на 2-ра. Който има претенции, че е по-бърз, да беше там!

 

8214691.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маджо ме повози на пистата. Колата му върви много. А на Евгени ( от Трансексперт ) джипката е БРУТАЛНА!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дойдох, карах, спечелих  :champion:

 

Аз тръгнах по-рано и не видях битките накрая. Какво най-добро време даде ? По-бърз ли си от "бегачковата", бялата 120-ка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз тръгнах по-рано и не видях битките накрая. Какво най-добро време даде ? По-бърз ли си от "бегачковата", бялата 120-ка

Маджо е бърз , но както вече каза колата му не е подготвена специално за писта ... Ников ("бегачковата", бялата 120-ка) даде второ време след Мицубишито (ако помня правилно таблицата с времената) ... по-късно през седмицата ще бъдат публикувани всички времена от сериите за време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз тръгнах по-рано и не видях битките накрая. Какво най-добро време даде ? По-бърз ли си от "бегачковата", бялата 120-ка

До колкото разбрах, на самите битки не се засичаше време, а се следеше единствено, кой преминава финала първи. С други думи, официално 120-ката си остава Шкодата с най-добро време.

 

П.С. Гена, bubaru беше с Лансъра (и най-доброто време) ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалям , бъркам ги с колегата с Аудито :blush: и да на италианското не се засичаше време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато все още адреналина не се е изпарил и спомените не са избледнели ще се опитам да направя една кратката фото ретроспекция на отминалия събор.

За мен лично беше страхотно изживяване с присъствието ми на истинска писта (не , че не съм посещавал , но като зрител и фен).

Още на път за писта Дракон реших да направя клип на пътуващата софийска група на магистралата и си забравих телефона на покрива на колата , от който остана ето това ... върна ми го един бързо преминаващ ТИР :D

 

035686120-big.jpg?r=0

 

Проблемите не свършиха с това. Коцето (malkiq) беше забравил сглобките на шатрата си , та се наложи Жоро (PSYHO) да прояви креативност и изработи невероятни сглобки от парче тел и малко гафер .

 

035686121-big.jpg?r=0

 

Малкия съответно подхранваше българската инженерна мисъл с подходящ допинг

 

035686304-big.jpg?r=0

 

В крайна сметка шатрата бе сглобена и издържа до неделя

035686122-big.jpg?r=0

 

Организаторите още се суетяха и преглеждаха някои рекламни материали

035686309-big.jpg?r=0

 

когато започнаха да пристигат първите гости на събора

035686308-big.jpg?r=0

 

ЕураТек ни изненада с първото представяне на живо пред българска публика на новия Супърб , а също и с останалите прекрасни тестови автомобили ... естествено Пепи (Pepino) побърза да тества новата Октавия РС и се върна ухилен до уши

035686310-big.jpg?r=0

 

След обяд започна подготовката на някои автомобили за тест на пистата

 

035686123-big.jpg?r=0

 

В края изглеждаха така

035686124-big.jpg?r=0

 

Въпреки малкото все още публика

035686125-big.jpg?r=0

 

тестовете започнаха

035686126-big.jpg?r=0

035686127-big.jpg?r=0

снимките не са на фокус , защото колите бяха много бързи , докато не се случи нещо под капака на Октавията и трябваше да влезе в бокса

035686128-big.jpg?r=0

 

 

следва продължение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дойдох, карах, спечелих  :champion:

 

Holly mother of f*ck! Тая кола върви за страх! Отскоро вземам участие във форума и ми направи впечатление, че се говори за нея. Сега видях защо.:)

Съборът е бил страхотен. Догодина трябва да го посетя задължително.:)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няколко телефонни разговора , ровене в интернет и се намери фирма , която да достави липсващите части. По-късно след две обиколки и на Юли (Mishelle) Октавията се прибра куцукайки на три цилиндъра в бокса (изгоряла бобина) и вече имаше достатъчно причини да стоварим буса на Евгени от (Трансексперт) и да намерим необходимите части.

Мога само да му благодаря , че не остави две клубни бегачки да куцат до вкъщи.

Данчо (roodnb)въпреки , че трудно влезе в кабината на джипа

035687064-big.jpg?r=0

и Марто (mrt) се уредиха за нощните тестове .

Аз се возих при Маджо и мислех да правя клипчета , но уви всичко , което не е закрепено си сменя мястото в купето по завоите.

Маджо , благодаря за поредното адреналиво изживяване !

Междувременно купона течеше с пълна сила.

035686131-big.jpg?r=0

 

Боре изкара цяла вечер на барбекюто , а Марто(mrt) се подготвяше за предстоящия драг в събота (доста допинг пое)

035686130-big.jpg?r=0

 

Имахме си и котка пазач

035686155-big.jpg?r=0

 

И така в хапване пииване дойде изгрева

035686133-big.jpg?r=0

 

Чаках цяла нощ Сашко (maxrpm) , защото знаехме , че ще пътува през ноща , като се съмна го заварих в полето пред входа така ... не знам как съм го пропуснал.

035686135-big.jpg?r=0

 

Към 8 дойде и първата Шкода за деня беше на Героги и Димитър Казакови

035686137-big.jpg?r=0

 

след което ме грабнаха задачите и не успях да снимам много до драга

Карах и няколко обиколки за време , но се оказа , че Фобииката не става и запълни последния ред от таблицата с най-добрите времна :sorry:

следва продължение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои от гонките бяха много лесни

035686143-big.jpg?r=0

 

други доста оспорвани

035686150-big.jpg?r=0

035686151-big.jpg?r=0

 

Имаше и лимузина на пистата

035687559-big.jpg?r=0

 

и други семейни автомобили

035686156-big.jpg?r=0

 

Всички наградени

035686148-big.jpg?r=0

 

и автомобилите подредени за фотосесия

035687567-big.jpg?r=0

 

Случайно съм хванал и първото международно участие на събора - човека в дясно зад Павката (PUF-PAF) и дъщеричката му

035688138-big.jpg?r=0

 

Всички снимки , които стават за гледане (на фокус и не много тъмни) ще кача в албума по-късно.

Имам и доста клипчета , от които ще се опитаме да сглобим едно филмче .

Ами това е от мен като фото , може да е малко некадърно , но сега прохождам в цифровата фография :sorry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.